Новини

Нова Пошта буде розвивати свою мережу поштоматів

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Враховуючи що, клієнти Нової Пошти активно використовують поштомати, компанія прийняла рішення про розвиток своєї мережі поштоматів для зручності своїх клієнтів.

Доступ до поштоматів Приватбанку залежить від графіку роботи відділень банку, а це переважно до 18 години і ще година обідньої перерви. Що не завжди є зручно для клієнтів Нової пошти. Тому компанія прийняла рішення припинити співпрацю з ТОВ "Віеней-Автолізинг" - провайдером поштоматів у відділеннях "Приватбанку", і сконцентруватися на розвитку власної мережі.

Власну мережу поштоматів "Нова Пошта" розвивала паралельно з використанням поштоматів мережі "Приватбанку", тому клієнти не відчують особливих незручностей у доставці. Нова Пошта у наданні своїх послуг максимально орієнтується на клієнта і локації, де розміщені поштомати Нової Пошти, працюють мінімум до 21 години, а також розташовані в максимально зручних для клієнтів місцях.

Мережа поштоматів в рамках зон самообслуговування "Нова Пошта" на сьогодні налічує 46 одиниць (переважно у відділеннях власної мережі). З огляду на великий попит та популярність цього способу доставки серед клієнтів, компанія планує інтенсивно розвивати свою мережу поштоматів та в період 2018-2019 років ввести в роботу понад 1000 зон самообслуговування, як у власній мережі, так і на зовнішніх локаціях. Першим кроком у розширенні мережі став розвиток міні-відділень та зон самообслуговування на основі поштоматів в усіх 26 супермаркетах мережі "Ашан Україна Гіпермаркет" в червні цього року.

Джерело: novaposhta.ua
Перегляди: 892
Банки: ПриватБанк
Новини

02 листопада 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Андрій Ромоданов". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

12 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Передова", яка присвячена медикам і військовим.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

07 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Амет-Хан Султан". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На початку жовтня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено записи про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Кредитпромбанк" як юридичної особи, а також ПАТ "КБ "Хрещатик" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Чотири фінансові установи подали заяви до Національного банку України про припинення своєї діяльності.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 вересня 2020 року Національний банк України погодив кандидатуру Сергія Наумова на посаду голови правління державного Ощадбанку.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 вересня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Перетц". Вона продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

26 серпня 2020 року Національний банк України ввів в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "День пам'яті полеглих захисників України". Вона продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

25 серпня 2020 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ АКБ "АРКАДА" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua