Новини

Нова Пошта буде розвивати свою мережу поштоматів

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Враховуючи що, клієнти Нової Пошти активно використовують поштомати, компанія прийняла рішення про розвиток своєї мережі поштоматів для зручності своїх клієнтів.

Доступ до поштоматів Приватбанку залежить від графіку роботи відділень банку, а це переважно до 18 години і ще година обідньої перерви. Що не завжди є зручно для клієнтів Нової пошти. Тому компанія прийняла рішення припинити співпрацю з ТОВ "Віеней-Автолізинг" - провайдером поштоматів у відділеннях "Приватбанку", і сконцентруватися на розвитку власної мережі.

Власну мережу поштоматів "Нова Пошта" розвивала паралельно з використанням поштоматів мережі "Приватбанку", тому клієнти не відчують особливих незручностей у доставці. Нова Пошта у наданні своїх послуг максимально орієнтується на клієнта і локації, де розміщені поштомати Нової Пошти, працюють мінімум до 21 години, а також розташовані в максимально зручних для клієнтів місцях.

Мережа поштоматів в рамках зон самообслуговування "Нова Пошта" на сьогодні налічує 46 одиниць (переважно у відділеннях власної мережі). З огляду на великий попит та популярність цього способу доставки серед клієнтів, компанія планує інтенсивно розвивати свою мережу поштоматів та в період 2018-2019 років ввести в роботу понад 1000 зон самообслуговування, як у власній мережі, так і на зовнішніх локаціях. Першим кроком у розширенні мережі став розвиток міні-відділень та зон самообслуговування на основі поштоматів в усіх 26 супермаркетах мережі "Ашан Україна Гіпермаркет" в червні цього року.

Джерело: novaposhta.ua
Перегляди: 1113
Банки: ПриватБанк
Новини
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua