Новини

Нова пам'ятна монета від НБУ

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України ввів у обіг пам'ятну монету номіналом 5 гривень "100 років з часу утворення Національної заслуженої академічної капели України "Думка".

Монета присвячена одному із провідних національних мистецьких колективів – Державній заслуженій академічній хоровій капелі України "Думка". Вона була створена у 1919 році на основі хору "Дніпросоюзу" у складі 45 співаків під орудою Нестора Городовенка як Перша мандрівна капела. 15 листопада 1920 року отримала статус державної і стала називатися – Державна українська мандрівна капела (скорочено "Думка").

На сьогодні в колективі близько 70 осіб на чолі з Євгеном Савчуком. Нині репертуар капели складається з музики для хорів a cappella (обробки народних пісень, західноєвропейська музика) та вокально-симфонічної музики (Й. Бах, Л. Бетховен, Дж. Верді). Колектив капели є першим, часто єдиним, виконавцем творів сучасних українських композиторів (Є. Станкович, В. Сильвестров, Л. Дичко, М. Скорик).

На аверсі монети зображено камертон в оточенні квіток соняшника. У центрі – кольоровий логотип Національної заслуженої академічної капели "Думка" (використано тамподрук).

На реверсі монети знаходяться постаті виконавців капели. Ліворуч – на матовому тлі реверсу зображено нотний аркуш зі скрипковим ключем.

Пам'ятна монета виготовлена з нейзильберу, маса – 16.54, діаметр – 35 мм, тираж – 40 000 штук. Ціна НБУ на цю монету становить 61 гривню. Придбати пам'ятну монету можна у дистриб'юторів Національного банку України: АТ "Державний ощадний банк України", ПАТ АБ "Укргазбанк", АТ "АБ "Радабанк".

Джерело: old.bank.gov.ua
Перегляди: 287
Новини
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua