Новини

НБУ відмовив у погодженні набуття істотної участі в АТ "Сбербанк"

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України в черговий раз відмовив у погодженні набуття істотної участі у розмірі 100% статутного капіталу АТ "Сбербанк" Відкритому акціонерному товариству "Паритетбанк", мажоритарним власником якого є Державний комітет з майна Республіки Білорусь.

Відповідне рішення 14 вересня 2018 року ухвалив Комітет із питань нагляду і регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайта) платіжних систем Національного банку, зокрема у зв'язку з неподанням достатніх документів та інформації для підтвердження відповідності заявника вимогам законодавства України.

Як повідомлялося, 25 червня 2018 року – ВАТ "Паритетбанк" подало до Національного банку України пакет документів для придбання АТ "Сбербанк" (Україна).

Нагадаємо, АТ "Сбербанк" (Україна) – універсальний комерційний банк, який надає повний спектр банківських послуг усім категоріям клієнтів. Банк входить в десятку найбільших фінансових установ країни за розміром активів згідно з даними Національного банку України. Регіональна мережа АТ "Сбербанк" становить понад 200 відділень.

ВАТ "Паритетбанк" – 15-й банк Республіки Білорусь за розміром активів. Банк був заснований в 1991 році. Основним акціонером є Республіка Білорусь (99,83%), решта 0,17% акцій належать більш ніж 2500 приватним особам. Мережа банку – це 51 точка присутності по всій території Республіки Білорусь.

Джерело: bank.gov.ua
Перегляди: 713
Банки: Сбербанк
Новини
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua