Новини

Кирило Шевченко став новим Головою НБУ

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Верховна Рада України призначила Кирила Шевченка новим Головою Національного банку України. Таке рішення підтримали 332 народних депутати. Депутати фракції "Європейська солідарність" і "Голос" утримались від голосування за призначення Шевченка.

14 липня Зеленський зателефонував главі Міжнародного Валютного Фонду Крісталіні Георгієвій і запевнив, що до кінця тижня подасть парламенту кандидатуру на посаду Голови НБУ.

Кирило Шевченко став одинадцятим Головою Національного банку в історії незалежної України.

Кирило Шевченко народився 1972 року в російському місті Тула. У 1994 році закінчив Харківський державний економічний університет, спеціальність – економіст. Працював на різних посадах в банках України (Український Кредитний Банк, Аваль, Фінанси і Кредит, Ощадбанк).

З травня по вересень 2009 року Кирило Шевченко був призначений радником Прем'єр-міністра України – на той час це була Юлія Тимошенко.

З 28 травня 2015 року за результатами відкритого конкурсу був обраний Головою Правління АБ "УКРГАЗБАНК".

Перегляди: 118
Банки: Укргазбанк
Новини

31 липня 2020 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ "АВАНТ-БАНК" було подано документи державному Реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

03 серпня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "Повітряні Сили Збройних Сил України". Монета продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 липня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Стародавнє місто Дубно". Вона продовжує серію "Стародавні міста України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 липня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятні монети номіналами 2 та 10 гривень "Ігри XXXII Олімпіади", які продовжують серію "Спорт".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Рівень заробітної плати в співвідношенні з цінами і якістю надання послуг в Україні не можна зіставити в ідеальну формулу. Тому українці часто вдаються до різних способів отримання додаткового доходу або невеликої суми до виплати на роботі. Коли потрібні гроші до зарплати, українці стандартно використовують три способи: займають у друзів, відправляють запит на кредит в МФО або банк. Про особливості кожного методу ми докладніше розповімо в нашому матеріалі.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Ощадбанк запустив програму доступної іпотеки "Звісно, 9,99 %". Програмою можуть скористатися держслужбовці, медики, працівники поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 01 липня 2020 року ПриватБанк розпочне видавати кредити в рамках державної програми "Доступне житло під 10%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Нова програма іпотечного кредитування від 8,8% річних вже доступна для жителів Харкова.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

02 червня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятні монети зі срібла й нейзильберу "Совка розкішна". Монети продовжують серію "Флора і фауна України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua