Реклама

Як отримати мікрокредит або мікропозику

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

У чому відмінність мікрокредитів від кредитів

Мікрокредитування - це різновид мікрофінансування. Послуга полягає в наданні невеликих сум грошей позичальникам на певний час і під певні відсотки. На відміну від кредитів, що видаються банками, кредити 24 7 на карту можна отримати в мінімально короткі терміни.

У чому відмінності мікрокредитів від кредитів в класичному розумінні слова

Кредити видають банки. Наданням мікрокредитів і мікропозик займаються спеціалізовані мікрофінансові організації, у яких є ліцензія на даний вид діяльності.

При зверненні в банк з метою кредитування клієнту потрібно надати солідний пакет документів і довести свою платоспроможність. У числі обов'язкових документів - довідка про заробітну плату з офіційного місця роботи. Також в деяких банках одна з вимог - надання поручителя, який готовий взяти на себе зобов'язання позичальника при невиконанні ним умов кредитного договору. У випадку з мікрокредитуванням досить надати лише паспорт та ІПН.

Як отримати мікрокредит або мікропозику

Для цього необхідно:

  • Зайти на сайт-агрегатор, в якому зібрані пропозиції від безлічі мікрофінансових організацій.
  • Детально вивчити умови кожного МФО, а також порядок повернення боргу.
  • Залишити заявку на отримання позики. Вся інформація в заявці повинна бути правдивою, так як при виявленні неправдивих відомостей клієнт отримує відмову в кредиті.
  • Вказати номер банківської карти, на яку МФО необхідно перерахувати кошти.
  • Дочекатися відповіді і отримати гроші.

Мікрокредитування дає можливість отримати певну суму грошових коштів позичальникам, які фактично працюють, але не можуть довести факт свого працевлаштування документально. Також мікрокредитування затребуване у користувачів з поганою кредитною історією.

МФО виносять позитивно рішення в 99 відсотків випадків. Найпоширеніша причина відмови в мікрокредитування - наявні заборгованості за кредитними договорами.

Плануючи звернутися в мікрофінансову організацію за мікропозикою, клієнту слід пам'ятати про те, що ці гроші надаються в борг і при погашенні доведеться платити відсотки. Перш ніж підписувати договір, слід зважити своє фінансове становище, адже кожне прострочення обернеться додатковими витратами з сімейного бюджету.

Перегляди: 77
Новини

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

21 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Банк Народний капітал" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua