У чому відмінність мікрокредитів від кредитів
Мікрокредитування - це різновид мікрофінансування. Послуга полягає в наданні невеликих сум грошей позичальникам на певний час і під певні відсотки. На відміну від кредитів, що видаються банками, кредити 24 7 на карту можна отримати в мінімально короткі терміни.
У чому відмінності мікрокредитів від кредитів в класичному розумінні слова
Кредити видають банки. Наданням мікрокредитів і мікропозик займаються спеціалізовані мікрофінансові організації, у яких є ліцензія на даний вид діяльності.
При зверненні в банк з метою кредитування клієнту потрібно надати солідний пакет документів і довести свою платоспроможність. У числі обов'язкових документів - довідка про заробітну плату з офіційного місця роботи. Також в деяких банках одна з вимог - надання поручителя, який готовий взяти на себе зобов'язання позичальника при невиконанні ним умов кредитного договору. У випадку з мікрокредитуванням досить надати лише паспорт та ІПН.
Як отримати мікрокредит або мікропозику
Для цього необхідно:
- Зайти на сайт-агрегатор, в якому зібрані пропозиції від безлічі мікрофінансових організацій.
- Детально вивчити умови кожного МФО, а також порядок повернення боргу.
- Залишити заявку на отримання позики. Вся інформація в заявці повинна бути правдивою, так як при виявленні неправдивих відомостей клієнт отримує відмову в кредиті.
- Вказати номер банківської карти, на яку МФО необхідно перерахувати кошти.
- Дочекатися відповіді і отримати гроші.
Мікрокредитування дає можливість отримати певну суму грошових коштів позичальникам, які фактично працюють, але не можуть довести факт свого працевлаштування документально. Також мікрокредитування затребуване у користувачів з поганою кредитною історією.
МФО виносять позитивно рішення в 99 відсотків випадків. Найпоширеніша причина відмови в мікрокредитування - наявні заборгованості за кредитними договорами.
Плануючи звернутися в мікрофінансову організацію за мікропозикою, клієнту слід пам'ятати про те, що ці гроші надаються в борг і при погашенні доведеться платити відсотки. Перш ніж підписувати договір, слід зважити своє фінансове становище, адже кожне прострочення обернеться додатковими витратами з сімейного бюджету.