Реклама

Як взяти гроші в борг, чи не сповіщаючи родичів і роботодавця

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Той, хто хоча б раз звертався в банк з проханням оформити кредит, за власним досвідом знає, що процедура пов'язана з багатьма скланощами. Крім необхідності збирання документів, які підтверджують платіжну спроможність, є необхідність ще в одній неприємій процедурі. Менеджер обов'язково зателефонує за місцем роботи та людям, які запропоновані у якості поручителів, і буде задавати багато різних питань.

Якщо потрібно оформити кредит в Україні на карту без дзвінків та інших складнощей, краще звернутися в мікрофінансову організацію, яка надає послуги в онлайн. У якості прикладу можна привести Dinero – один із найкращих сервісів у питанні кредитування населення.

Чому співробітники «Динеро» не телефонують рідним
Мікрокредитні організації набагато краще відносяться до процесів видачі грошей у кредит. Тут не вимагають великої кількості документів і не телефонують з незручними питаннями.

Справа в тому, що всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податковії служюи, паспортного столу, УБКІ та іншими базами. Алгоритм програми не передбачає дзвінків – робот просто не зуміє поговорити з живою людино і уточнити які-небудь відомості.

Комп'ютерний алгоритм абсолютно неупереджений, і в цьому його основна перевага. Його неможливо обдурити, на нього не можна справити враження – ні хороше, ні погане. При винесенні рішень програма керується тільки сухими фактами, а не особистими враженнями, так що відсоток відмов за кредитами, взятих онлайн, досить невеликий.

Як оформити займ без дзвінків
Взяти гроші в борг, не сповіщаючи про це рідних та друзів, просто. Для цього потрібно:

  • перейти на сайт МФО;
  • заповнити анкету;
  • ввести цифри паспорта та коду ІПН;
  • прикріпити банківську картку (будь-яку);
  • дочекатися рішень і отримати гроші.

Оформити кредит на карту без перевірок та дзвінків може навіть та категорія громадян, яким зазвичай в банках не раді:

  • студенти;
  • люди, що мають судимість;
  • пенсіонери;
  • позичальники з сумною кредитною історією;
  • громадяни, що працюють неофіційно.

Для отримання миттєвого займу без дзвінків та перевірок достатньо, щоб позичальнику було від 18 до 75 років та у нього була відсутня заборгованість перед іншими фінансовими установами. Потрібні відомості автоматичний сервіс з'ясує швидко, а турбувати роботодавця або рідних позичальника незручними питаннями ніхто не буде

Перегляди: 240
Новини

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

21 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Банк Народний капітал" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ "Місто Банк" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Корецький". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

10 грудня 2020 року Національний банк України вводить в обіг нову пам'ятну монету "Рік Бика". Монета продовжує серію "Східний календар".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

ТАСКОМБАНК став новим дистриб'ютором пам'ятних монет та сувенірної продукції Національного банку України.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua