Реклама

Як взяти гроші в борг і не сповіщати родичів чи роботодавця

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Той, хто хоча б раз звертався в банк з проханням оформити кредит, за власним досвідом знає, що процедура пов'язана з багатьма складнощами. Крім необхідності збирання документів, які підтверджують платіжну спроможність, є необхідність ще в одній неприємій процедурі. Менеджер обов'язково зателефонує за місцем роботи та людям, які запропоновані у якості поручителів, і буде задавати багато різних питань.

Якщо потрібно оформити кредит в Україні на карту без дзвінків та інших труднощей, краще звернутися в мікрофінансову організацію, яка надає послуги онлайн. У якості прикладу можна привести Dinero – один із найкращих сервісів у питанні кредитування населення.

Чому співробітники «Дінеро» не телефонують рідним
Мікрокредитні організації набагато краще відносяться до процесів видачі грошей у кредит. Тут не вимагають великої кількості документів і не телефонують з незручними питаннями.

Справа в тому, що всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами. Алгоритм програми не передбачає дзвінків – робот просто не зуміє поговорити з живою людино і уточнити які-небудь відомості.

Комп'ютерний алгоритм абсолютно неупереджений і в цьому його основна перевага. Його неможливо обдурити, на нього не можна справити враження – ні хороше, ні погане. При винесенні рішень програма керується тільки сухими фактами, а не особистими враженнями, так що відсоток відмов за кредитами, взятих онлайн, досить невеликий.

Як оформити займ без дзвінків
Взяти гроші в борг, не сповіщаючи про це рідних та друзів, просто. Для цього потрібно:

  • перейти на сайт МФО;
  • заповнити анкету;
  • ввести дані паспорту та коду ІПН;
  • прикріпити банківську картку (будь-яку);
  • дочекатися рішення і отримати гроші.

Оформити кредит на карту без перевірок та дзвінків може навіть та категорія громадян, яким зазвичай в банках не раді:

  • студенти;
  • люди, що мають судимість;
  • пенсіонери;
  • позичальники з сумною кредитною історією;
  • громадяни, що працюють неофіційно.

Для отримання миттєвого займу без дзвінків та перевірок достатньо, щоб позичальнику було від 18 до 75 років та у нього була відсутня заборгованість перед іншими фінансовими установами. Потрібні відомості автоматичний сервіс з'ясує швидко, а турбувати роботодавця або рідних позичальника незручними питаннями ніхто не буде.

Перегляди: 1164
Новини
Реклама

Lead Scanner – інструмент №1 для пошуку клієнтів

Пропонуємо вашій увазі зручну онлайн-платформу для пошуку потенційних клієнтів та збільшення перспектив розвитку для вашого бізнесу.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Мікрокредитування - популярний сучасний вид фінансування, що відрізняється швидкою видачею дрібних сум кредитів громадянам країни. Це дуже виручає, коли потрібно терміново здійснити покупку, а грошей бракує

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua