Новини

Індустріалбанк та MoneyGram впроваджують Account Deposit

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Індустріалбанк та міжнародна платіжна система MoneyGram впровадили нову послугу на ринку переказів – Account Deposit. Account Deposit дозволяє відправникам із-за кордону зараховувати суму переказу на банківський поточний рахунок фізичної особи – отримувача переказу в будь-якому банку-учаснику системи MoneyGram на території України.

Після впровадження проекту Account Deposit Індустріалбанк став кліринговим банком міжнародної корпорації в Україні. MoneyGram має приблизно 350 000 представництв у більш ніж 200 країнах світу і є другою компанією за розмірами грошових переказів. Також Індустріалбанк отримав реєстраційне свідоцтво НБУ на впровадження Account Deposit.

MoneyGram провели ретельну підготовку і перевірку перед співпрацею. Водночас розглядалася можливість співробітництва з декількома українськими банками різного рівня, але наразі лише Індустріалбанк відповідав усім вимогам комплаєнс-перевірки.

Джерело: industrialbank.ua
Перегляди: 186
Новини

31 липня 2020 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ "АВАНТ-БАНК" було подано документи державному Реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

03 серпня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "Повітряні Сили Збройних Сил України". Монета продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 липня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Стародавнє місто Дубно". Вона продовжує серію "Стародавні міста України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 липня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятні монети номіналами 2 та 10 гривень "Ігри XXXII Олімпіади", які продовжують серію "Спорт".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

16 липня 2020 року Верховна Рада України призначила Кирила Шевченка новим Головою Національного банку України.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Рівень заробітної плати в співвідношенні з цінами і якістю надання послуг в Україні не можна зіставити в ідеальну формулу. Тому українці часто вдаються до різних способів отримання додаткового доходу або невеликої суми до виплати на роботі. Коли потрібні гроші до зарплати, українці стандартно використовують три способи: займають у друзів, відправляють запит на кредит в МФО або банк. Про особливості кожного методу ми докладніше розповімо в нашому матеріалі.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Ощадбанк запустив програму доступної іпотеки "Звісно, 9,99 %". Програмою можуть скористатися держслужбовці, медики, працівники поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 01 липня 2020 року ПриватБанк розпочне видавати кредити в рамках державної програми "Доступне житло під 10%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Нова програма іпотечного кредитування від 8,8% річних вже доступна для жителів Харкова.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua