Новини

HSBC провів першу фінансову операцію за допомогою блокчейна

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

14 травня 2018 року компанією HSBC Holdings Plc була проведена перша в світі фінансова угода з використанням технології blockchain, за даними Reuters.

Дана угода є важливим кроком у підвищенні ефективності і скороченні помилок в багатомільйонному фінансуванні міжнародної торгівлі.

HSBC і Dutch bank ING успішно завершили операцію для продовольчої компанії Cargill.

Передбачається, що використання технології blockchain в банківській галузі зменшить ризик шахрайства в акредитивах та інших транзакціях, а також спростить роботу в проведенні угод.

Акредитиви є одним з найбільш поширених способів зниження ризику між імпортерами та експортерами, що допомагає гарантувати транзакції більш ніж на 2 трильйони доларів, але цей процес супроводжується підготовкою документів і займає від 5 до 10 днів для обміну документацією.

Посилаючись на дослідження Організації Об'єднаних Націй, представники HSBC заявили, що включення всіх електронних документів Азіатсько-Тихоокеанського регіону в електронну форму може знизити час, що витрачається на експорт товарів на 44%, і скоротити витрати до 31%. Blockchain використовує розподілений регістр, підтримуваний мережею комп'ютерів для перевірки транзакцій, а не централізованої системи.

Джерело: www.reuters.com
Перегляди: 506
Новини

02 листопада 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Андрій Ромоданов". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

12 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Передова", яка присвячена медикам і військовим.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

07 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Амет-Хан Султан". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На початку жовтня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено записи про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Кредитпромбанк" як юридичної особи, а також ПАТ "КБ "Хрещатик" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Чотири фінансові установи подали заяви до Національного банку України про припинення своєї діяльності.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 вересня 2020 року Національний банк України погодив кандидатуру Сергія Наумова на посаду голови правління державного Ощадбанку.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 вересня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Перетц". Вона продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

26 серпня 2020 року Національний банк України ввів в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "День пам'яті полеглих захисників України". Вона продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

25 серпня 2020 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ АКБ "АРКАДА" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua