Новини

ФГВФО продовжив строки ліквідації для двох банків

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На підставі Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 28 травня 2020 року про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ "Діамантбанк" на один рік з 24 червня 2020 року до 23 червня 2021 року включно та ПАТ "Банк Михайлівський" на один рік з 13 липня 2020 року до 12 липня 2021 року включно.

Нагадаємо, Діамантбанк розпочав свою роботу з листопада 1993 року як АБ "Діамант". В липні 2000 року назву було змінено на Діамантбанк. 24 квітня 2017 року банк було віднесено до категорії неплатоспроможних. 23 червня 2017 року Національний банк України прийняв рішення про початок ліквідації ПАТ "Діамантбанк". Станом на 24 квітня 2017 року фізичними особами – власниками істотної участі у ПАТ "Діамантбанк" були Давид Жванія, Ігор Керезь, Андрій Щукін та В'ячеслав Циганенко.

Банк Михайлівський розпочав свою роботу в березні 2013 року. 23 травня 2016 року НБУ прийняв рішення про віднесення ПАТ "Банк Михайлівський" до категорії неплатоспроможних. 12 липня того ж року прийнято рішення про відкликання банківської ліцензії та його ліквідацію. Станом на 23 травня 2016 року 100% акцій банку належало ТОВ "Екосіпан", 92.5% якого належало Віктору Поліщуку, 3.9% – Ігорю Дорошенку та 3% – Віктору Єрасову. Банк було виведено з ринку через здійснення низки шахрайських операцій під прикриттям припинення роботи операційного дня банку. У результаті таких дій навантаження на Фонд гарантування вкладів зросло на 1,1 млрд гривень.

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 402
Новини

02 листопада 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Андрій Ромоданов". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

12 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Передова", яка присвячена медикам і військовим.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

07 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Амет-Хан Султан". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На початку жовтня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено записи про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Кредитпромбанк" як юридичної особи, а також ПАТ "КБ "Хрещатик" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Чотири фінансові установи подали заяви до Національного банку України про припинення своєї діяльності.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 вересня 2020 року Національний банк України погодив кандидатуру Сергія Наумова на посаду голови правління державного Ощадбанку.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 вересня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Перетц". Вона продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

26 серпня 2020 року Національний банк України ввів в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "День пам'яті полеглих захисників України". Вона продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

25 серпня 2020 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ АКБ "АРКАДА" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua