Новини

ФГВФО продовжив ліквідацію чотирьох банків

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На підставі пункту 2 частини п'ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п'ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 29 серпня 2019 року про продовження строків здійснення процедури ліквідації Публічного акціонерного товариства "Чорноморський банк розвитку та реконструкції" строком на один рік з 04 вересня 2019 року до 03 вересня 2020 року включно, Публічного акціонерного товариства "Український комунальний банк" строком на один рік з 14 вересня 2019 року до 13 вересня 2020 року включно, Публічного акціонерного товариства "Східно-промисловий комерційний банк" строком на один рік з 11 вересня 2019 року до 10 вересня 2020 року включно, Публічного акціонерного товариства банку "Морський" строком на один рік з 04 вересня 2019 року до 03 вересня 2020 року включно.

Банк "ЧБРР" працював на ринку України з 1994 року. Мав свою філіальну мережу в Криму, а також був представлений в Києві, Запоріжжі та смт Тарутине Одеської області. Унаслідок окупації Автономної Республіки Крим в ПАТ "ЧБРР" у травні 2014 року було відкликано та анульовано банківську ліцензію та генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій. Також припинено участь цього банку у системі електронних платежів Національного банку України.

ПАТ "Укркомунбанк" було зареєстровано 10 серпня 1993 року. Головний офіс банку знаходився в місті Луганськ. Через проведення у Луганську антитерористичної операції банк призупинив свою діяльність з 01 серпня 2014 року. Власники банку не намагалися відновити діяльність банку на підконтрольній українській владі території. Через що в травні 2015 року банк було віднесено до категорії неплатоспроможних. 14 вересня 2015 року НБУ прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ "Укркомунбанк".

СП Банк також знаходився на території Луганська. І через проведення на території Луганська активної фази АТО АТ "СП Банк" тимчасово з 18 липня 2014 року припинило свою діяльність. Банк не був перереєстрований поза зоною АТО та не поновив участь у системі електронних платежів, унаслідок чого було прийняте рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку 09 вересня 2015 року.

Банк "Морський" розміщувався на території АР Крим. Через окупацію півострову НБУ у травні 2014 року відкликав та анулював банківську ліцензію та генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій. Також припинено участь банку у системі електронних платежів Національного банку України.

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 318
Новини

Нова програма іпотечного кредитування від 8,8% річних вже доступна для жителів Харкова.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

02 червня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятні монети зі срібла й нейзильберу "Совка розкішна". Монети продовжують серію "Флора і фауна України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 28 травня 2020 року про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ "Діамантбанк" та ПАТ "Банк Михайлівський".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 травня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Київ" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

20 травня 2020 року Національний банк України випустить сувенірну банкноту зі срібла, що відтворює дизайн банкноти номіналом 1000 гривень зразка 2019 року.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 травня 2020 року до системи BankID НБУ приєднався ОТП Банк. Він став четвертим банком, який приєднався до системи у 2020 році.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

13 травня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Банк "Юнісон" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України розробив мобільний додаток UAPassportReader для зчитування інформації з біометричних документів.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

14 травня 2020 року Національний банк України ввів в обіг пам'ятну монету "1075 років з часу правління княгині Ольги". Монета продовжує серію "Княжа Україна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua