Новини

ФГВФО продовжив строки ліквідації трьох банків

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На підставі Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 29 листопада 2018 року про продовження строків здійснення процедури ліквідації для: АТ "Банк "Національні інвестиції" строком на один рік з 03 грудня 2018 року до 02 грудня 2019 року включно; АТ "Банк Золоті Ворота" строком на один рік з 05 грудня 2018 року до 04 грудня 2019 року включно; АТ "Банк Велес" строком на один рік з 11 грудня 2018 року до 10 грудня 2019 року включно.

Нагадаємо, Банк "Національні інвестиції" був зареєстрований НБУ 09 листопада 1993 року. 17 вересня 2015 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення Публічного акціонерного товариства "Банк "Національні інвестиції" до категорії неплатоспроможних. Непрозорість цілої низки операцій банку та стрімке суттєве скорочення ліквідних коштів стали причиною віднесення його до категорії проблемних та введення в банк ліквідатора.

Банк "Золоті Ворота" був зареєстрований 18 серпня 1993 року, з головним офісом у місті Харкові. 31 липня 2014 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних. Рішення про ліквідацію банку було прийнято 04 грудня 2014 року.

Банк Велес був зареєстрований НБУ 18 березня 1994 року. Власниками істотної участі станом на 27 жовтня 2015 року були Бондарєв Костянтин Анатолійович, Гончарова Ірина Михайлівна та Кандиба Олександр Володимирович. 10 грудня 2015 року Національний банк прийняв рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних і про ліквідацію банку.

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 681
Новини
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua