Новини

ФГВФО продовжив строки ліквідації двох банків

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На підставі пункту 2 частини п'ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п'ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 17 вересня 2018 року про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ АБ "Столичний" строком на один рік з 21 вересня 2018 року до 20 вересня 2019 року включно та ПАТ КБ "Південкомбанк" строком на один рік з 26 вересня 2018 року до 25 вересня 2019 року включно.

Відповідно до зазначених рішень продовжено повноваження ліквідаторів: для ПАТ АБ "Столичний" - Кухареву Володимиру Валентиновичу строком на один рік з 21 вересня 2018 року до 20 вересня 2019 року включно; для ПАТ КБ "Південкомбанк" - Костенку Ігорю Івановичу строком на один рік з 26 вересня 2018 року до 25 вересня 2019 року включно.

Нагадаємо, Публічне акціонерне товариство Акціонерний банк "Столичний" було засновано 22 жовтня 1993 року як АБ "Бонус Банк". 27 листопада 2001 року АБ "Бонус Банк" перейменований в АБ "Столичний" та зареєстрований Головним управлінням Національно банку України по м. Києву та Київській області. 19 грудня 2005 року акціонерами банку було прийнято рішення про зміну місцезнаходження банку з м. Київ на м. Суми. Головною метою цього рішення було збільшення інвестицій у Сумський регіон. 18 вересня 2015 року НБУ було прийнято рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію неплатоспроможного банку "Столичний".

ПАТ КБ "Південкомбанк" - український банк, який був заснований у 1990 році. 27 травня 2014 року НБУ визнає Південкомбанк неплатоспроможним і в банк вводиться тимчасова адміністрація. 27 вересня 2014 Нацбанк вирішив ліквідувати Південкомбанк.

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 696
Новини
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua