Новини

Доступна іпотека 7%

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Міністерство фінансів України анонсувало запуск державної програми "Доступна іпотека 7%" з 01 березня 2021 року.

Адміністрування Програми покладається на Фонд розвитку підприємництва (ФРП). На першому етапі фінансування цієї програми буде забезпечуватися вже передбаченими у бюджеті на функціонування ФРП 2 млрд гривень.

Перші 7 банків сьогодні підписали угоди про участь у державній програмі: Укргазбанк, OTP Bank (Україна), Ощадбанк, Глобус Банк, ПриватБанк, МЕГАБАНК, KredoBank.

"Доступна іпотека 7%" розроблена Мінфіном за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

Предмет іпотеки – квартира чи індивідуальний житловий будинок (разом із земельною ділянкою) на первинному або вторинному ринку, які були введені в експлуатацію з 2018 року.

Площа – 50 метрів квадратних для одного громадянина або сім'ї з двох осіб + 20 метрів квадратних на кожного наступного члена сім'ї. Загальна площа може перевищувати нормативну на 20%, але при умові оплати позичальником.

Максимальна сума, яку можна отримати за кредитом – 2 млн гривень. Іпотеку можна отримати на 20 років. Мінімальний перший внесок від позичальника – 15% вартості предмету іпотеки. На момент погашення позики позичальнику має бути не більше 70 років.

В Мінфіні очікують, що близько 5 000 сімей зможуть скористатися цією програмою вже цього року.

Джерело: bdf.gov.ua
Перегляди: 372
Новини
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

21 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Банк Народний капітал" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ "Місто Банк" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Корецький". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

10 грудня 2020 року Національний банк України вводить в обіг нову пам'ятну монету "Рік Бика". Монета продовжує серію "Східний календар".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

ТАСКОМБАНК став новим дистриб'ютором пам'ятних монет та сувенірної продукції Національного банку України.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua