Новини

Доступна іпотека 7%

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Міністерство фінансів України анонсувало запуск державної програми "Доступна іпотека 7%" з 01 березня 2021 року.

Адміністрування Програми покладається на Фонд розвитку підприємництва (ФРП). На першому етапі фінансування цієї програми буде забезпечуватися вже передбаченими у бюджеті на функціонування ФРП 2 млрд гривень.

Перші 7 банків сьогодні підписали угоди про участь у державній програмі: Укргазбанк, OTP Bank (Україна), Ощадбанк, Глобус Банк, ПриватБанк, МЕГАБАНК, KredoBank.

"Доступна іпотека 7%" розроблена Мінфіном за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

Предмет іпотеки – квартира чи індивідуальний житловий будинок (разом із земельною ділянкою) на первинному або вторинному ринку, які були введені в експлуатацію з 2018 року.

Площа – 50 метрів квадратних для одного громадянина або сім'ї з двох осіб + 20 метрів квадратних на кожного наступного члена сім'ї. Загальна площа може перевищувати нормативну на 20%, але при умові оплати позичальником.

Максимальна сума, яку можна отримати за кредитом – 2 млн гривень. Іпотеку можна отримати на 20 років. Мінімальний перший внесок від позичальника – 15% вартості предмету іпотеки. На момент погашення позики позичальнику має бути не більше 70 років.

В Мінфіні очікують, що близько 5 000 сімей зможуть скористатися цією програмою вже цього року.

Джерело: bdf.gov.ua
Перегляди: 705
Новини
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

21 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Банк Народний капітал" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua