Реклама

Банк, друзі або МФО – де позичити гроші до зарплати

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Як оформити швидкий кредит в банку

Подача заявки на сайті банку-кредитора займає не так багато часу, як збір необхідних документів й аналіз анкети. На заповнення даних знадобиться максимум півгодини – цим часто оперують банки при рекламі швидких кредитів. Однак інші процеси вимагають тривалого періоду. У стандартний перелік документів входять такі:

 • довідки з місця роботи і про доходи;
 • свідоцтва про шлюб і народження дитини при наявності;
 • диплом про вищу освіту;
 • свідоцтво про право власності на нерухомість;
 • техпаспорт на авто;
 • виписка з банку про депозит;
 • виписка з ЄДР, якщо кредитується юрособа.

Для того щоб отримати кредит в банку, потрібно уточнити, на що ви позичаєте гроші. Існують спеціальні програми для придбання квартир і автомобілів. Деякі банки співпрацюють з офіційними дистриб'юторами іномарок, що спрощує погашення кредиту. Оформити кредит можна не тільки на нову машину, але і на авто з пробігом. Наприклад, у ПриватБанку доступна функція оформлення кредиту на автомобіль з пробігом.

Особливості оформлення

Банки намагаються стимулювати видачу кредитів та розробляють спеціальні програми: оплату частинами, кредитний ліміт картки, безпроцентні розстрочки, кредити на потреби. У той же час отримати кредит у вільному доступі складно. Це пов'язано з багатоетапними перевірками потенційних позичальників.

Також присутній віковий мінімум — 21-25 років. Кредит на велику суму не видадуть українцеві молодше цього порогу. У цьому віці люди зрідка отримують значний дохід, а його рівень важливий, щоб заявку схвалили.

Щоб отримати кредит онлайн, потрібно заповнити заявку на сайті банку або в додатку. При необхідності звернутися безпосередньо до відділення. Якщо потрібна невелика сума, можна збільшити кредитний ліміт на банківській картці. Однак без скан-копій документів і позитивної кредитної історії ліміт можуть не підвищити.

Як оформити онлайн-кредит на карту в МФО

 1. Заповнити заявку на сайті, вказати необхідну суму і терміни кредитування.
 2. Пройти реєстрацію і відповісти на мінімальний набір питань.
 3. Після схвалення анкети ввести SMS-код, щоб активувати договір і отримати гроші на карту.

І оформлення, і рішення займають не більше години. Для реєстрації позичальникові знадобляться дані паспорта, ІПН і активної банківської карти.

Особливості оформлення в МФО

МФО спеціалізуються на мікропозиках і видають гроші на картку в невеликих обсягах. Як правило, ця сума не перевищує 20 тисяч гривень. Наприклад, в CreditPlus ось тут https://creditplus.ua/dengi-na-kartu можна взяти перший кредит до 10 тисяч, і до 15 — повторний.

Отримати кредит онлайн може повнолітній позичальник. Граничний поріг кожна компанія визначає для себе самостійно. У CreditPlus це 65 років.

Мікрофінансові організації видають онлайн-кредити, а значить, взяти позику банкнотами клієнт не зможе. На відміну від банків, МФО працюють 24/7. Позичальник отримає гроші на карту, перебуваючи в будь-якій точці України та в будь-який час доби.

Альтернативні способи: особливості позики у друзів

В ідеалі складіть з “кредитором” боргову розписку і вкажіть наступне:

 • суму позики;
 • дати видачі коштів і погашення;
 • ПІБ обох сторін;
 • відсотки, якщо обумовили цей пункт;
 • наслідки прострочення — наприклад, підвищені відсотки.

Це покаже позичальника з позитивного боку, якщо друг не впевнений, чи варто давати гроші в борг. Таким чином, ви автоматично погоджуєтеся на відповідальність. Якщо не повернете гроші в строк — товариш має право звернутися до суду. Якщо ви фінансово відповідальні, а товариш ставиться з розумінням, така ситуація не загрожує.

Це останній метод, якщо потрібні гроші до зарплати. Фінансове питання зіпсувало не одні відносини, тому звертатися за позикою до друзів варто тільки в гострих ситуаціях. Щоб отримати гроші на карту до зарплати, звертайтеся в МФО, а за більш великими кредитами — в банк.

Перегляди: 423
Новини

02 листопада 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Андрій Ромоданов". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

12 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Передова", яка присвячена медикам і військовим.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

07 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Амет-Хан Султан". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На початку жовтня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено записи про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Кредитпромбанк" як юридичної особи, а також ПАТ "КБ "Хрещатик" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Чотири фінансові установи подали заяви до Національного банку України про припинення своєї діяльності.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 вересня 2020 року Національний банк України погодив кандидатуру Сергія Наумова на посаду голови правління державного Ощадбанку.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 вересня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Перетц". Вона продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

26 серпня 2020 року Національний банк України ввів в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "День пам'яті полеглих захисників України". Вона продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

25 серпня 2020 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ АКБ "АРКАДА" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua