Новини

Банк Конкорд їде на Startup Grind Global-2020

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

АТ "АКБ "Конкорд" в лютому 2020 року не просто візьме участь у наймасштабнішій конференції для стартаперів Startup Grind Global-2020, але й виступить як партнер заходу Startup Grind – найбільшого у світі незалежного стартап-співтовариства, яке об'єднує понад 2 млн підприємців і розвиває екосистеми стартапів у понад 125 країнах світу.

Банк Конкорд буде презентувати відразу два своїх проекти – ProCard і ConcordPay.

ConcordPay – платіжний сервіс від АТ "АКБ "Конкорд". Був розроблений з урахуванням потреб власників онлайн-бізнесів. За його допомогою проведення платежів через сайт стає максимально простим і зручними. ConcordPay – це можливість оплачувати покупки на сайті будь-якими методами: класичними картами VISA та MasterCard, через Apple Pay або Masterpass, за допомогою FaceID або TouchID, через інвойсинг і регулярні щомісячні платежі.

ProCard – власний процесинговий центр банку. Це перший процесинг в Європі та країнах СНД, який впровадив сучасний і надійний протокол рівня 2.0.

Джерело: concord.ua
Перегляди: 294
Новини

31 липня 2020 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ "АВАНТ-БАНК" було подано документи державному Реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

03 серпня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "Повітряні Сили Збройних Сил України". Монета продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 липня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Стародавнє місто Дубно". Вона продовжує серію "Стародавні міста України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 липня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятні монети номіналами 2 та 10 гривень "Ігри XXXII Олімпіади", які продовжують серію "Спорт".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

16 липня 2020 року Верховна Рада України призначила Кирила Шевченка новим Головою Національного банку України.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Рівень заробітної плати в співвідношенні з цінами і якістю надання послуг в Україні не можна зіставити в ідеальну формулу. Тому українці часто вдаються до різних способів отримання додаткового доходу або невеликої суми до виплати на роботі. Коли потрібні гроші до зарплати, українці стандартно використовують три способи: займають у друзів, відправляють запит на кредит в МФО або банк. Про особливості кожного методу ми докладніше розповімо в нашому матеріалі.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Ощадбанк запустив програму доступної іпотеки "Звісно, 9,99 %". Програмою можуть скористатися держслужбовці, медики, працівники поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 01 липня 2020 року ПриватБанк розпочне видавати кредити в рамках державної програми "Доступне житло під 10%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Нова програма іпотечного кредитування від 8,8% річних вже доступна для жителів Харкова.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua