Новини

Апеляційний суд відмовив у задоволенні вимог акціонерів банку "Капітал" до Національного банку

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Київський апеляційний адміністративний суд 11 липня 2018 року частково задовольнив апеляційну скаргу Національного банку України та залишив без розгляду позовну заяву колишніх акціонерів ПАТ "АКБ "Капітал" про визнання протиправними та скасування рішень регулятора щодо виведення цього банку з ринку.

З метою повернення контролю над банком у серпні 2017 року до суду подали акціонери ПАТ "АКБ "Капітал" разом з підконтрольною йому юридичною особою ТОВ "Промгаз Україна" (15% акцій) та Щербань Руслан Євгенович (34%).

Окружний адміністративний суд міста Києва 15 березня 2018 року позовну заяву ТОВ "Промгаз України" та Щербаня Руслана Євгеновича задовольнив частково.

Зокрема, визнав протиправними та скасував постанови Правління НБУ та рішення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб про віднесення банку "Капітал" до категорії неплатоспроможних та його ліквідацію.

Не погодившись з рішенням суду першої інстанції Національний банк України у квітні 2018 року оскаржив його в апеляційному порядку.

За результатами розгляду судової справи, апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції, а позов від ТОВ "Промгаз України" та Щербаня Руслана Євгеновича залишив без розгляду.

Нагадаємо, ПАТ "АКБ "Капітал" було віднесено Національним банком до категорії неплатоспроможних 20 липня 2015 року, а 29 жовтня 2015 року – прийнято рішення про ліквідацію цього банку.

Джерело: bank.gov.ua
Перегляди: 751
Новини
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua