Новини

Колекційний набір "Монети України 2019 року"

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2019 року Національний банк України випускає колекційний набір "Монети України 2019 року", що присвячений військовим, які самовіддано служать Батьківщині, обороняють Україну, захищають її суверенітет, територіальну цілісність проявляючи щодня мужність, відвагу, силу духу і стійкість.

До набору входять:

- розмінні монети номіналами 10, 50 копійок;

- монети номіналами 1, 2, 5 гривень;

- пам'ятні монети номіналами 10 гривень із серії "Збройні Сили України": "На варті життя" (присвячується військовим медикам), "Учасникам бойових дій на території інших держав", "КрАЗ 6322 "Солдат".

Тираж набору – 20 000 штук. Вартість – 354 гривні.

Колекційний набір "Монети України 2019 року" можна буде придбати у відділі касових операцій та реалізації нумізматичної продукції Департаменту грошового обігу Національного банку України та у пунктах продажу банків-дистриб'юторів.

У зв'язку із низкою технологічних питань виготовлення набору "Монети України 2019 року" початок його реалізації затримується, зазначають в НБУ. Розміщення пропозиції щодо замовлення у системі Online, а також реалізація через інші канали продажу здійснюватиметься після карбування усього тиражу зазначених наборів. Орієнтовно – у січні-лютому 2020 року.

Джерело: old.bank.gov.ua
Перегляди: 327
Новини

31 липня 2020 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ "АВАНТ-БАНК" було подано документи державному Реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

03 серпня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "Повітряні Сили Збройних Сил України". Монета продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 липня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Стародавнє місто Дубно". Вона продовжує серію "Стародавні міста України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 липня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятні монети номіналами 2 та 10 гривень "Ігри XXXII Олімпіади", які продовжують серію "Спорт".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

16 липня 2020 року Верховна Рада України призначила Кирила Шевченка новим Головою Національного банку України.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Рівень заробітної плати в співвідношенні з цінами і якістю надання послуг в Україні не можна зіставити в ідеальну формулу. Тому українці часто вдаються до різних способів отримання додаткового доходу або невеликої суми до виплати на роботі. Коли потрібні гроші до зарплати, українці стандартно використовують три способи: займають у друзів, відправляють запит на кредит в МФО або банк. Про особливості кожного методу ми докладніше розповімо в нашому матеріалі.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Ощадбанк запустив програму доступної іпотеки "Звісно, 9,99 %". Програмою можуть скористатися держслужбовці, медики, працівники поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 01 липня 2020 року ПриватБанк розпочне видавати кредити в рамках державної програми "Доступне житло під 10%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Нова програма іпотечного кредитування від 8,8% річних вже доступна для жителів Харкова.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua