Новини

Пам'ятна монета "Учасникам бойових дій на території інших держав"

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

26 грудня 2019 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету спеціального випуску номіналом 10 гривень "Учасникам бойових дій на території інших держав". Монета продовжує серію "Збройні Сили України" і присвячена українським військовим фахівцям – учасникам багатьох миротворчих місій.

З 1992 року у міжнародних миротворчих операціях узяли участь понад 44 000 українських військовослужбовців. Український бойовий резерв налічує близько 330 000 осіб, більшу частину якого становлять ветерани війни в Афганістані. Тільки з України в Афганістані воювало понад 160 тисяч солдатів і офіцерів. До окремого ешелону ветеранів бойових дій належать військові фахівці з досвідом ведення миротворчих операцій у В'єтнамі, Сирії, Анголі, Мозамбіку, Єгипті та інших країнах.

Монету виготовлено зі сплаву на основі цинку з покривом нікелем, маса – 12.4 г, діаметр – 30 мм, тираж – 1 000 000 штук. Вартість монети – 10 гривень.

На дзеркальному тлі аверсу монети зображено модель землі та континенти. На реверсі монети в обрамленні рослинного орнаменту розміщено написи "Обов'язок, мужність, пам'ять".

Джерело: old.bank.gov.ua

Офіційний курс валют України на 6 березня 2025 року демонструє зниження курсу долара та зростання євро і злотого

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України виявив ознаки незаконного кредитування в компанії "BitCapital". Порушення законодавства полягало в тому, що організація маскувала кредити у гривні під позики в криптовалюті.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

32-річний рівнянин ошукав жителів області на понад 100 тисяч гривень, використовуючи схему псевдокредитів. Суд призначив йому покарання — 1 рік позбавлення волі

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України оновив правила забезпечення платоспроможності страховиків. Нові вимоги стосуються технічних резервів, облігацій зовнішніх державних позик та гарантійних внесків. Зміни враховують умови воєнного стану та потреби ринку.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

”АТ “КОМІНВЕСТБАНК” за рішенням НБУ визнано неплатоспроможним. Це не вплине на стабільність банківського сектора, оскільки частка банку становить лише 0,04% від усього ринку. Вкладникам гарантується повне відшкодування коштів, загальна сума виплат становить 432 млн. грн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

В Україні спостерігається критична нестача робочої сили, що впливає на економіку та бізнес. Через війну та міграцію виникла необхідність залучення нових працівників та перекваліфікації неактивного населення

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Група «ТАС» придбала 100% акцій Ідея Банку Україна за $34 мільйони. Угода очікує на погодження Національного банку та Антимонопольного комітету України. Можливе підвищення вартості угоди залежно від рівня оподаткування.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Національний банк України визнав ПРАТ "СК "ОРАНТА-СІЧ" неплатоспроможним через істотне недотримання вимог до капіталу. Страховику анульовано ліцензію, а національний регулятор звернеться до суду з заявою про банкрутство.
Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Президентка Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про пропозицію надання Україні 35 млрд євро безповоротної макрофінансової допомоги на 2024-2025 роки, погашення якої відбуватиметься за рахунок доходів від заморожених російських активів.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua