Новини

Продовжено строк ліквідації Укрбізнесбанку

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 26 березня 2018 року №864 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ "Укрбізнесбанк" строком на один рік з 24 квітня 2018 року до 23 квітня 2019 року включно на підставі пункту 2 частини п'ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п'ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб", повідомили у прес-центрі ФГВФО.

Відповідно до зазначеного рішення продовжено повноваження ліквідатора ПАТ "Укрбізнесбанк" провідному професіоналу з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу організації процедур ліквідації неплатоспроможних банків департаменту управління активами Білій Ірині Володимирівні строком на один рік з 24 квітня 2018 року до 23 квітня 2019 року включно.

Довідково: Банк розпочав свою діяльність 19 травня 1993 року під назвою "Сільськогосподарський комерційний банк "Сільгоспбанк". Протягом 1993-1999 років банк поступово розширював спектр послуг та підвищував рівень сервісу, здобувши репутацію стабільного та надійного фінансового інституту. Згодом, з появою нових акціонерів, банк змінює назву на "Акціонерний банк "Донеччина" (2000 рік).

21 жовтня 2003 року на загальних зборах акціонерів було прийнято рішення про перейменування банку в Акціонерний Банк "Український Бізнес Банк". Цей крок супроводжувався значним ростом рівня капіталізації банку.

В червні 2009 року з Національним банком України погоджено нову редакцію уставу АБ "УкрБізнесБанк".

У серпні 2010 року АБ "УкрБізнесБанк" змінив найменування на Публічне акціонерне товариство "Український Бізнес Банк".

26 грудня 2014 року введена тимчасова адміністрація на основі постанови НБУ від 25 грудня 2014 року, якою Національний банк відніс Укрбізнесбанк до категорії неплатоспроможних. А в квітні 2015 року розпочата процедура ліквідації.

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 773
Новини
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua