Ліквідований
Банк

Укрбізнесбанк

Ліквідований

Повна назва

Публічне акціонерне товариство "Український Бізнес Банк"

Головний офіс

м. Донецьк, вулиця Артема, будинок 125

Телефон

(044) 503 27 41

Ліцензія НБУ

104

МФО

334969

ЄДРПОУ

19388768

Головний офіс «Укрбізнесбанк» на карті

Відомості про банк

Банк розпочав свою діяльність 19 травня 1993 року під назвою «Сільськогосподарський комерційний банк «Сільгоспбанк». Протягом 1993-1999 рр. Банк поступово розширював спектр послуг та підвищував рівень сервісу, здобувши репутацію стабільного та надійного фінансового інституту. Згодом, з появою нових акціонерів, Банк змінює назву на «Акціонерний банк «Донеччина». Запис про реєстрацію нової редакції Статуту, зміну найменування було внесено 11 жовтня 2000 року територіальним управлінням НБУ в Донецькій області.

В цілому, 2000 рік став для Банку роком реалізації іноваційних програм, основою яких було впровадження прогресивних банківських технологій.

2001 − 2003 рр. характеризуються швидкими темпами капіталізації Банку (валюта балансу зросла в 1,5 рази) та поступовим розширенням регіональної мережі.

21 жовтня 2003 року загальним збором акціонерів було прийнято рішення про перейменування банку в Акціонерний Банк «Український Бізнес Банк». Цей крок супроводжувався значним ростом рівня капіталізації Банку, що стало ще одним імпульсом у досягненні якісно нових позицій. На цей час АБ «УкрБізнесБанк» по багатьох фінансових показниках займає упевнені позиції серед кредитних установ України. Банк демонструє стабільний динамічний розвиток та прагнення до постійного розширення діяльності, адекватно реагуючи на зміни фінансового ринку України.

В червні 2009 року з Національним банком України погоджено нову редакцію уставу АБ «УкрБізнесБанк» . Впродовж всієї своеї діяльності стратегічною метою Банку є забезпечення фінансової стабільності і надійності, підтримка на високому рівні власного капіталу для здійснення статутної діяльності, розширення обсягів і удосконалення спектру банківських продуктів. Банк проводить зважену кредитну політику, що підтверджується впровадженням «Програми антикризового управління кредитним ризиком в АБ „УкрБізнесБанк“ в умовах політичної, фінансової і валютної нестабільності».

У серпні 2010 года АБ «УкрБізнесБанк» змінив найменування на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС БАНК».