Новини

Продовжено ліквідацію двох банків

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На підставі пункту 2 частини п'ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п'ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" виконавча дирекція ФГВФО прийняла рішення від 25 червня 2018 року про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ "Омега Банк" (з 06 липня 2018 року до 05 липня 2019 року включно) і ПАТ "Західінкомбанк" (з 23 липня 2018 року до 22 липня 2019 року включно).

Відповідно до зазначених рішень продовжено повноваження ліквідаторів для ПАТ "Омега Банк" - Караченцева Артема Юрійовича строком на один рік з 06 липня 2018 року до 05 липня 2019 року включно; ПАТ "Західінкомбанк" - Костенка Ігоря Івановича строком на один рік з 23 липня 2018 року до 22 липня 2019 року включно.

Нагадаємо, в кінці квітня 2013 року Swedbank закрив угоду з продажу дочірнього Сведбанку основному акціонеру Дельта Банку Миколі Лагуну. Акціонери Сведбанку на загальних зборах приймають рішення і перейменовують банк в Омега Банк. В січні 2015 року Омега банк було віднесено до категорії проблемних, а в березні того ж року до категорії неплатоспроможних.

Західінкомбанк - український банк був заснований 11 березня 1993 року. З 12 лютого 2009 року по 12 лютого 2010 року в банку діяла тимчасова адміністрація, призначена Національним банком України і було прийнято Програму фінансового оздоровлення. В липні 2014 року НБУ прийняв рішення про ліквідацію банку.

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 768
Новини
Реклама

Мікрокредитування - популярний сучасний вид фінансування, що відрізняється швидкою видачею дрібних сум кредитів громадянам країни. Це дуже виручає, коли потрібно терміново здійснити покупку, а грошей бракує

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua