В процесі ліквідації
Банк

Західінкомбанк

В процесі ліквідації

Повна назва

Публічне акціонерне товариство "Західінкомбанк"

Головний офіс

м. Луцьк, пр. Перемоги, 15

ЄДРПОУ

19233095

Контакт центр

(0332) 77-19-81

Головний офіс «Західінкомбанк» на карті

Відомості про банк

"Західінкомбанк" зареєстрований 11 березня 1993 року у формі ТзОВ і належить до IY групи банків України.

Протягом усієї своєї діяльності банк досяг значних успіхів, збудував потужну розгалужену мережу з 12-и філій та 69-и відділень з кількістю працівників – понад 800 чоловік, де обслуговувалось понад 50 тисяч клієнтів фізичних та юридичних осіб. Банк мав статус "ощадного" і обслуговував велику кількість вкладників. Банком надався весь спектр банківських послуг, розвивався успішно та динамічно і за деякими балансовими показниками, входив в десятку кращих банків України. Банком постійно дотримувались усі передбачені Національним банком України нормативи ліквідності. За результатами перевірок НБУ, банк отримував високі рейтингові оцінки.

В результаті міжнародної фінансової кризи 2008 року, ситуація в банківській системі України погіршилась, в тому числі і в Західінкомбанку, в результаті чого, з 12 лютого 2009 року по 12 лютого 2010 року в банку діяла тимчасова адміністрація, призначена Національним банком України і було прийнято Програму фінансового оздоровлення.

В жовтні 2009 року в банку було змінено організаційно правову форму на Публічне акціонерне товариство, шляхом перетворення з ТзОВ.

З лютого 2010 року в ПАТ "Західінкомбанк" почали працювати нове Правління та Спостережна рада. В банк прийшов новий інвестор - ПАТ Недиверсифікований закритий венчурний корпоративний iнвестицiйний фонд "Iнновацiйнi стратегiї".