Новини

НПС "Простір" та UnionPay International уклали договір про емісію кобейджингових карток

10 грудня 2018 р., 15:50
НПС "Простір" та UnionPay International уклали договір про емісію кобейджингових карток

Національна платіжна система "Український платіжний ПРОСТІР" та UnionPay International уклали договір про емісію кобейджингових карток. Відповідний документ в Пекіні сьогодні підписали Голова Національного банку України Яків Смолій та генеральний директор UnionPay International Цай Цзяньбо.

У листопаді цього року UnionPay International вийшла на український ринок та стала четвертою в Україні міжнародною картковою платіжною системою, платіжною організацією якої є нерезидент.

Наразі, це перший кобейджинговий проект в історії української національної платіжної системи. Випуск кобейджингових карток ПРОСТІР та UnionPay розпочнеться після досягнення безпосередніх домовленостей із зацікавленими банками-емітентами.

Завдяки широкій глобальній мережі приймання карток UnionPay, користувачі ко-бейджингових карток під брендами ПРОСТІР та UnionPay отримають можливість оплачувати товари і послуги, а також знімати кошти не тільки в банкоматах на території України, а й практично в усьому світі.

Кобейджингова картка – це спільна карта двох платіжних систем. Зовні така картка нічим не відрізняється від звичної всім кредитки або дебетової картки. Єдиною відмінністю є наявність двох логотипів платіжних систем на її лицьовій стороні. Банки можуть емітувати даний продукт як з чіпом спільно з магнітною смугою так і просто з чіпом.

UnionPay International – дочірня компанія China UnionPay, найбільша міжнародна платіжна система у світі за кількістю емітованих платіжних карток (51 країна та регіони світу). У партнерстві з більш ніж 2000 фінансовими інститутами по всьому світу, вона надає можливість використовувати картки для оплати товарів, послуг і зняття готівки в 171 країні та регіонах світу.

НПС "ПРОСТІР" – це національна система роздрібних платежів, створена Національним банком України, розрахунки у якій здійснюються за допомогою платіжних карток на території України. На сьогодні учасниками системи є національний оператор поштового зв'язку "Укрпошта" та 50 банків. Загальна кількість платіжних карток системи становить понад 600 тис. штук.

Джерело: bank.gov.ua
Перегляди: 82
Новини
Пам'ятна монета "Баран"
14 березня 2019 р., 10:05

14 березня 2019 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Баран", яка продовжує серію "Фауна в пам'ятках культури України".

"Теплі кредити" повертаються
4 березня 2019 р., 10:35

Уповноважений банк відновлює видачу "теплих кредитів" в рамках урядової програми. Учасники програми отримують із держбюджету відшкодування за "теплим кредитом".

Продовжено ліквідацію ПАТ "Вектор Банк"
1 березня 2019 р., 16:50

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 28 лютого 2019 року про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ "Вектор Банк".

Monobank став прибутковим
1 березня 2019 р., 14:15

Сергій Тігіпко повідомив, що у вересні 2018 року проект Monobank отримав перший прибуток, тобто менше ніж за рік після запуску.

Продовжено ліквідацію ПАТ "Міський комерційний банк"
26 лютого 2019 р., 17:50

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 21 лютого 2019 року про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ "Міський комерційний банк".

Пам'ятні монети "Замок Паланок"
26 лютого 2019 р., 10:55

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг дві пам'ятні монети "Замок Паланок". Монети продовжують серію "Пам'ятки архітектури України".

Пам'ятна монета "Кінь"
26 лютого 2019 р., 10:10

26 лютого 2019 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету номіналом 5 гривень "Кінь". Монета продовжує серію "Фауна в пам'ятках культури України" та присвячена коню.

НБУ переніс строки запровадження IBAN
25 лютого 2019 р., 18:55

З 05 серпня 2019 року банки в Україні відкриватимуть клієнтам нові рахунки у стандарті IBAN, а діючі номери рахунків змінюватимуть відповідно до вимог цього стандарту зі збереженням діючого номера аналітичного обліку.

ФГВФО продовжив строки ліквідації для трьох банків
18 лютого 2019 р., 15:05

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 14 лютого 2019 року про продовження строків здійснення процедури ліквідації для: АТ "НК Банк", ПАТ "Банк Камбіо" і ПАТ "Легбанк".