Новини

НПС "Простір" та UnionPay International уклали договір про емісію кобейджингових карток

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національна платіжна система "Український платіжний ПРОСТІР" та UnionPay International уклали договір про емісію кобейджингових карток. Відповідний документ в Пекіні сьогодні підписали Голова Національного банку України Яків Смолій та генеральний директор UnionPay International Цай Цзяньбо.

У листопаді цього року UnionPay International вийшла на український ринок та стала четвертою в Україні міжнародною картковою платіжною системою, платіжною організацією якої є нерезидент.

Наразі, це перший кобейджинговий проект в історії української національної платіжної системи. Випуск кобейджингових карток ПРОСТІР та UnionPay розпочнеться після досягнення безпосередніх домовленостей із зацікавленими банками-емітентами.

Завдяки широкій глобальній мережі приймання карток UnionPay, користувачі ко-бейджингових карток під брендами ПРОСТІР та UnionPay отримають можливість оплачувати товари і послуги, а також знімати кошти не тільки в банкоматах на території України, а й практично в усьому світі.

Кобейджингова картка – це спільна карта двох платіжних систем. Зовні така картка нічим не відрізняється від звичної всім кредитки або дебетової картки. Єдиною відмінністю є наявність двох логотипів платіжних систем на її лицьовій стороні. Банки можуть емітувати даний продукт як з чіпом спільно з магнітною смугою так і просто з чіпом.

UnionPay International – дочірня компанія China UnionPay, найбільша міжнародна платіжна система у світі за кількістю емітованих платіжних карток (51 країна та регіони світу). У партнерстві з більш ніж 2000 фінансовими інститутами по всьому світу, вона надає можливість використовувати картки для оплати товарів, послуг і зняття готівки в 171 країні та регіонах світу.

НПС "ПРОСТІР" – це національна система роздрібних платежів, створена Національним банком України, розрахунки у якій здійснюються за допомогою платіжних карток на території України. На сьогодні учасниками системи є національний оператор поштового зв'язку "Укрпошта" та 50 банків. Загальна кількість платіжних карток системи становить понад 600 тис. штук.

Джерело: bank.gov.ua
Перегляди: 517
Новини

02 листопада 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Андрій Ромоданов". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

12 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Передова", яка присвячена медикам і військовим.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

07 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Амет-Хан Султан". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На початку жовтня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено записи про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Кредитпромбанк" як юридичної особи, а також ПАТ "КБ "Хрещатик" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Чотири фінансові установи подали заяви до Національного банку України про припинення своєї діяльності.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 вересня 2020 року Національний банк України погодив кандидатуру Сергія Наумова на посаду голови правління державного Ощадбанку.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 вересня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Перетц". Вона продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

26 серпня 2020 року Національний банк України ввів в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "День пам'яті полеглих захисників України". Вона продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

25 серпня 2020 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ АКБ "АРКАДА" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua