Новини

НПС "Простір" та UnionPay International уклали договір про емісію кобейджингових карток

10 грудня 2018 р., 15:50
НПС "Простір" та UnionPay International уклали договір про емісію кобейджингових карток

Національна платіжна система "Український платіжний ПРОСТІР" та UnionPay International уклали договір про емісію кобейджингових карток. Відповідний документ в Пекіні сьогодні підписали Голова Національного банку України Яків Смолій та генеральний директор UnionPay International Цай Цзяньбо.

У листопаді цього року UnionPay International вийшла на український ринок та стала четвертою в Україні міжнародною картковою платіжною системою, платіжною організацією якої є нерезидент.

Наразі, це перший кобейджинговий проект в історії української національної платіжної системи. Випуск кобейджингових карток ПРОСТІР та UnionPay розпочнеться після досягнення безпосередніх домовленостей із зацікавленими банками-емітентами.

Завдяки широкій глобальній мережі приймання карток UnionPay, користувачі ко-бейджингових карток під брендами ПРОСТІР та UnionPay отримають можливість оплачувати товари і послуги, а також знімати кошти не тільки в банкоматах на території України, а й практично в усьому світі.

Кобейджингова картка – це спільна карта двох платіжних систем. Зовні така картка нічим не відрізняється від звичної всім кредитки або дебетової картки. Єдиною відмінністю є наявність двох логотипів платіжних систем на її лицьовій стороні. Банки можуть емітувати даний продукт як з чіпом спільно з магнітною смугою так і просто з чіпом.

UnionPay International – дочірня компанія China UnionPay, найбільша міжнародна платіжна система у світі за кількістю емітованих платіжних карток (51 країна та регіони світу). У партнерстві з більш ніж 2000 фінансовими інститутами по всьому світу, вона надає можливість використовувати картки для оплати товарів, послуг і зняття готівки в 171 країні та регіонах світу.

НПС "ПРОСТІР" – це національна система роздрібних платежів, створена Національним банком України, розрахунки у якій здійснюються за допомогою платіжних карток на території України. На сьогодні учасниками системи є національний оператор поштового зв'язку "Укрпошта" та 50 банків. Загальна кількість платіжних карток системи становить понад 600 тис. штук.

Джерело: bank.gov.ua
Перегляди: 58
Новини
Пам'ятна монета "Богдан Ханенко"
17 січня 2019 р., 11:20

Національний банк України сьогодні ввів у обіг пам'ятну монету "Богдан Ханенко", яка продовжує серію "Видатні особистості України".

Пам'ятна монета "100 років Акту Злуки – соборності українських земель"
17 січня 2019 р., 11:05

17 січня 2019 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "100 років Акту Злуки – соборності українських земель".

Строк ліквідації АБ "Порто-Франко" продовжено
16 січня 2019 р., 15:05

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 14 січня 2019 року про продовження строків здійснення процедури ліквідації АБ "Порто-Франко".

Обмін валюти в поштових відділеннях
4 січня 2019 р., 19:45

Населення зможе купувати і продавати іноземну валюту не лише в банках і пунктах обміну валют небанківських фінансових установ, а й у поштових відділеннях.

Нові правила продажу пам'ятних монет і сувенірної продукції
4 січня 2019 р., 17:50

Національний банк України оновив правила продажу пам'ятних монет України і сувенірної продукції через on-line замовлення. Нові правила діють із 03 січня 2019 року.

Завершилася ліквідація Фінбанку
4 січня 2019 р., 17:10

03 січня 2019 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення Публічного акціонерного товариства "Фінбанк" як юридичної особи.

Строки ліквідації двох банків продовжено
28 грудня 2018 р., 18:10

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 27 грудня 2018 року про продовження строків здійснення процедури ліквідації для ПАТ "КБ "Інвестбанк" і ПАТ "Актабанк".

НБУ випустить набір "Банкноти 20 гривень зразка 2018 року"
21 грудня 2018 р., 12:35

26 грудня 2018 року Національний банк України випустить колекційний набір у замшевому футлярі "Банкноти 20 гривень зразка 2018 року".

Аваль поступово оновлює відділення мережі
20 грудня 2018 р., 18:45

Вчора в Полтаві відбулося урочисте відкриття оновленого Базового відділення Райффайзен Банку Аваль, що знаходиться за адресою: вулиця Монастирська, 5а.