Новини

НПС "Простір" та UnionPay International уклали договір про емісію кобейджингових карток

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національна платіжна система "Український платіжний ПРОСТІР" та UnionPay International уклали договір про емісію кобейджингових карток. Відповідний документ в Пекіні сьогодні підписали Голова Національного банку України Яків Смолій та генеральний директор UnionPay International Цай Цзяньбо.

У листопаді цього року UnionPay International вийшла на український ринок та стала четвертою в Україні міжнародною картковою платіжною системою, платіжною організацією якої є нерезидент.

Наразі, це перший кобейджинговий проект в історії української національної платіжної системи. Випуск кобейджингових карток ПРОСТІР та UnionPay розпочнеться після досягнення безпосередніх домовленостей із зацікавленими банками-емітентами.

Завдяки широкій глобальній мережі приймання карток UnionPay, користувачі ко-бейджингових карток під брендами ПРОСТІР та UnionPay отримають можливість оплачувати товари і послуги, а також знімати кошти не тільки в банкоматах на території України, а й практично в усьому світі.

Кобейджингова картка – це спільна карта двох платіжних систем. Зовні така картка нічим не відрізняється від звичної всім кредитки або дебетової картки. Єдиною відмінністю є наявність двох логотипів платіжних систем на її лицьовій стороні. Банки можуть емітувати даний продукт як з чіпом спільно з магнітною смугою так і просто з чіпом.

UnionPay International – дочірня компанія China UnionPay, найбільша міжнародна платіжна система у світі за кількістю емітованих платіжних карток (51 країна та регіони світу). У партнерстві з більш ніж 2000 фінансовими інститутами по всьому світу, вона надає можливість використовувати картки для оплати товарів, послуг і зняття готівки в 171 країні та регіонах світу.

НПС "ПРОСТІР" – це національна система роздрібних платежів, створена Національним банком України, розрахунки у якій здійснюються за допомогою платіжних карток на території України. На сьогодні учасниками системи є національний оператор поштового зв'язку "Укрпошта" та 50 банків. Загальна кількість платіжних карток системи становить понад 600 тис. штук.

Джерело: bank.gov.ua
Перегляди: 699
Новини
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua