Новини

Міжнародні резерви збереглися на рівні 15.4 млрд. дол. США

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Міжнародні резерви України на 01 березня 2017 року становили 15 459.7 млн. дол. США (в еквіваленті) за попередніми даними, залишившись на рівні початку лютого.

Загалом з початку поточного року обсяг міжнародних резервів майже не змінився завдяки тому, що у лютому Національний банк зміг компенсувати витрати іноземної валюти, зроблені у січні для згладжування надмірних коливань курсу гривні.

Поповнення міжнародних резервів протягом лютого відбувалося на міжбанківському валютному ринку шляхом проведення як валютних аукціонів, так і валютних інтервенцій у формі запиту найкращого курсу. Завдяки поступовому зростанню надходжень валютної виручки від експорту та підвищенню цін на товари українського експорту на світових ринках у лютому спостерігалася надлишкова пропозиція валюти на міжбанківському ринку. В цілому чиста купівля іноземної валюти Національним банком становила 80.9 млн. дол. США за результатами місяця. Зокрема:

- Національний банк купив 133.6 млн. дол. США протягом місяця. У тому числі, 100.6 млн. дол. США - під час валютних аукціонів, 33 млн. дол. США - під час інтервенцій у формі запиту найкращого курсу;

- Національний банк продав 52.7 млн. дол. США протягом місяця. У тому числі, 42.7 млн. дол. США - під час валютних аукціонів, 10 млн. дол. США - під час інтервенцій у формі запиту найкращого курсу.

Водночас у лютому міжнародні резерви спрямовувалися на здійснення платежів за державним боргом:

- на платежі Уряду з обслуговування та погашення державного боргу в іноземній валюті – у сумі 62.4 млн. дол. США (крім платежів на користь МВФ), у тому числі 43.4 млн. дол. США – на обслуговування та погашення ОВДП, номінованих в іноземній валюті;

- на платежі Уряду та Національного банку на користь Міжнародного валютного фонду – у сумі 66.5 млн. дол. США.

За результатами місяця обсяг міжнародних резервів України покриває 3.3 місяця майбутнього імпорту і є достатнім для виконання зобов’язань, поточних операцій Уряду та Національного банку

Дані про міжнародні резерви та ліквідність в іноземній валюті складаються та поширюються щомісяця:

не пізніше 7-го дня місяця, наступного за звітним – попередні;

не пізніше 21-го дня місяця, наступного за звітним – уточнені.

Джерело: bank.gov.ua
Перегляди: 632
Новини
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua