Новини

Безконтактні платежі в муніципальному транспорті Краматорська

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Ощадбанк разом із Visa за підтримки міської адміністрації Краматорська запустили систему, яка дозволяє оплачувати проїзд у громадському транспорті безконтактно. Відтепер жителі та гості міста Краматорськ зможуть швидко і зручно оплачувати проїзд у комунальних тролейбусах та автобусах.

Платити можна картками будь-якого банку України чи світу, а також за допомогою інших NFC-пристроїв із функцією безконтактних платежів, зокрема смартфонами з Apple Pay чи Google Pay – потрібно прикласти їх до мобільного валідатора в тролейбусі чи автобусі та отримати квиток. Усі комунальні тролейбуси та автобуси міста обладнано мобільними валідаторами для приймання безконтактних платежів.

Також для жителів Краматорська запроваджено "картку краматорчанина" від Ощадбанку. Завдяки її валідуванню здійснюватиметься облік проїзду в транспорті пільгових категорій населення, для яких проїзд є безкоштовним. Ця картка випускається на базі платіжної безконтактної картки Visa, є багатофункціональним фінансовим інструментом і ключем до соціальних програм. Її оснащено транспортним додатком для безготівкового проїзду в муніципальному транспорті. На картку здійснюватиметься зарахування певної кількості поїздок для пільговиків, а непільгові категорії пасажирів зможуть просто оплачувати нею проїзд.

Джерело: www.oschadbank.ua
Перегляди: 435
Банки: Ощадбанк
Новини

02 листопада 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Андрій Ромоданов". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

12 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Передова", яка присвячена медикам і військовим.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

07 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Амет-Хан Султан". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На початку жовтня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено записи про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Кредитпромбанк" як юридичної особи, а також ПАТ "КБ "Хрещатик" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Чотири фінансові установи подали заяви до Національного банку України про припинення своєї діяльності.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 вересня 2020 року Національний банк України погодив кандидатуру Сергія Наумова на посаду голови правління державного Ощадбанку.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 вересня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Перетц". Вона продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

26 серпня 2020 року Національний банк України ввів в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "День пам'яті полеглих захисників України". Вона продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

25 серпня 2020 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ АКБ "АРКАДА" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua