Відкликана ліцензія НБУ
Банк

Банк Фінансовий Партнер

Відкликана ліцензія НБУ

Повна назва

Публічне Акціонерне Товариство "Комерційний Банк “Фінансовий Партнер”

Головний офіс

04107, м. Київ вул. Лук'янівська, 1

Телефон

+380 (44) 462 52 22, 364 11 60

Ліцензія НБУ

265

МФО

380872

ЄДРПОУ

38322199

Головний офіс «Банк Фінансовий Партнер» на карті

Відомості про банк

Публічне Акціонерне Товариство "Комерційний Банк “Фінансовий Партнер” зареєстровано Національним банком України в державному реєстрі банків 19 жовтня 2012 р., реєстраційний № 342.

Банк створено досвідченими українськими банкірами, як надійний фінансовий інститут. Поєднання сучасних технологій з класичними банківськими послугами та найвищими світовими стандартами якості фінансового обслуговування, дозволяють оперативно надавати клієнтам Банку Фінансовий Партнер якісні та зручні послуги. У нашому Банку поєднано найнадійніша в світі швейцарська модель побудові та функціонування банка з урахуванням особливостей української банківської системи та економіки вцілому.

Публічне Акціонерне Товариство "Комерційний Банк “Фінансовий Партнер” пропонує широку лінійку якісних банківських продуктів та послуг корпоративним клієнтам, малому та середньому бізнесу, приватним клієнтам. Основою критеріїв роботи з клієнтами та контрагентами ми обрали цінності швейцарської банківської системи точність, надійність і прозорість ведення бізнесу.