Новини

Завершилась ліквідація АКБ "Новий"

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Відповідно до приписів частини 3 статті 53 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" 28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис №1002241110050006596 про проведення державної реєстрації припинення Публічного акціонерного товариства "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи. Таким чином ліквідація банку вважається завершеною, а сам банк ліквідованим, йдеться в офіційному повідомленні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Нагадаємо, що банк "Новий" розпочав свою діяльність в квітні 1992 року. Головний офіс банку знаходився у місті Дніпро.

13 липня 2017 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних. А перед цим акціонери ПАТ "АКБ "Новий" на загальних зборах прийняли рішення про припинення здійснення банківської діяльності та надали відповідний план до НБУ.

Через те що розмір регулятивного капіталу банку станом на 12 липня 2017 року був меншим однієї третини від мінімального рівня, Нацбанк був зобов'язаний віднести АКБ "Новий" до категорії неплатоспроможних.

Станом на 08 червня 2017 року власником істотної участі у ПАТ "АКБ "Новий" було Державне космічне агентство України (18,3% акцій). Рештою акцій банку володіли особи з частками менше 10% акцій банку кожен.

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 839
Банки: Банк Новий
Новини
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

21 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Банк Народний капітал" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua