Новини

Завершилась ліквідація АКБ "Новий"

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Відповідно до приписів частини 3 статті 53 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" 28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис №1002241110050006596 про проведення державної реєстрації припинення Публічного акціонерного товариства "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи. Таким чином ліквідація банку вважається завершеною, а сам банк ліквідованим, йдеться в офіційному повідомленні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Нагадаємо, що банк "Новий" розпочав свою діяльність в квітні 1992 року. Головний офіс банку знаходився у місті Дніпро.

13 липня 2017 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних. А перед цим акціонери ПАТ "АКБ "Новий" на загальних зборах прийняли рішення про припинення здійснення банківської діяльності та надали відповідний план до НБУ.

Через те що розмір регулятивного капіталу банку станом на 12 липня 2017 року був меншим однієї третини від мінімального рівня, Нацбанк був зобов'язаний віднести АКБ "Новий" до категорії неплатоспроможних.

Станом на 08 червня 2017 року власником істотної участі у ПАТ "АКБ "Новий" було Державне космічне агентство України (18,3% акцій). Рештою акцій банку володіли особи з частками менше 10% акцій банку кожен.

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 55
Банки: Банк Новий
Новини

21 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Банк Народний капітал" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ "Місто Банк" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Корецький". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

10 грудня 2020 року Національний банк України вводить в обіг нову пам'ятну монету "Рік Бика". Монета продовжує серію "Східний календар".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

ТАСКОМБАНК став новим дистриб'ютором пам'ятних монет та сувенірної продукції Національного банку України.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

02 листопада 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Андрій Ромоданов". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

12 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Передова", яка присвячена медикам і військовим.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

07 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Амет-Хан Султан". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На початку жовтня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено записи про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Кредитпромбанк" як юридичної особи, а також ПАТ "КБ "Хрещатик" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua