Новини

Завершено ліквідацію ще двох банків

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Відповідно до статті 53 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" 01 жовтня 2020 року внесено запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань № 1000701110060002930 про державну реєстрацію припинення Публічного акціонерного товариства "КРЕДИТПРОМБАНК" як юридичної особи. А також 02 жовтня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис №1000741110128000175 про проведення державної реєстрації припинення Публічного акціонерного товариства "Комерційний Банк "Хрещатик" як юридичної особи. Таким чином ліквідація банків вважається завершеною, а вказані банки рахуються ліквідованими, йдеться в офіційному повідомленні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Банк Кредитпромбанк розпочав свою роботу як КБ "Інкомбанк-Україна" в травні 1997 року. В листопаді 2013 року банк об'єднався з Дельта Банком. Станом на 01 січня 2015 року власником істотної участі в ПАТ "Кредитпромбанк" був Лагун Микола Іванович (100%). На початку березня 2015 року НБУ прийняв рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних. А в червні 2015 року – рішення про ліквідацію банку.

Банк Хрещатик розпочав свою роботу в травні 1993 року як "Згодабанк". 05 квітня 2016 року Національний банк України відніс банк до категорії неплатоспроможних. А в червні того ж року було прийняте рішення про ліквідацію банку. Але через судові рішення щодо скасування ліквідації банку, про які клопотали власники банку, ФГВФО був змушений тимчасово зупинити виплати вкладникам, а також реалізацію активів банку. В червні 2019 року НБУ за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ "КБ "Хрещатик". У межах виплати гарантованого відшкодування вкладниками банку "Хрещатик" отримано понад 2,7 млрд гривень.

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 227
Новини

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

21 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Банк Народний капітал" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ "Місто Банк" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Корецький". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

10 грудня 2020 року Національний банк України вводить в обіг нову пам'ятну монету "Рік Бика". Монета продовжує серію "Східний календар".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

ТАСКОМБАНК став новим дистриб'ютором пам'ятних монет та сувенірної продукції Національного банку України.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

02 листопада 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Андрій Ромоданов". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

12 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Передова", яка присвячена медикам і військовим.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

07 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Амет-Хан Султан". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua