Новини

ВТБ Банк віднесено до категорії неплатоспроможних

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "ВТБ Банк" до категорії неплатоспроможних з метою захисту інтересів вкладників та кредиторів банку. Рішення прийняте у відповідності до вимог статті 76 Закону України "Про банки і банківську діяльність", йдеться у повідомленні прес-центру НБУ.

13 листопада 2018 року Національний банк відніс АТ "ВТБ Банк" до категорії проблемних у зв'язку зі зниженням обсягу ліквідності АТ "ВТБ Банк" та подальшим погіршенням його фінансового стану впродовж останнього місяця.

Враховуючи реальну бездіяльність з боку власників АТ "ВТБ Банк" для запобігання неплатоспроможності, а також відсутність вжитих та реалістичних заходів для покращення ліквідності банку, та у зв'язку з тим, що діяльність АТ "ВТБ Банк" не відповідала вимогам банківського законодавства і нормативно-правовим актам Національного банку України, і було прийнято рішення про віднесення АТ "ВТБ Банк" до категорії неплатоспроможних.

У НБУ наголошують, що 97% вкладників АТ "ВТБ Банк" (59 108 особи) отримають вклади у повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суму в 200 тис. гривень. Загалом Фонд забезпечить виплати гарантованої суми вкладникам в обсязі 942,7 млн гривень.

Нагадаємо, ВТБ Банк (Україна) отримав ліцензію на здійснення банківської діяльності у 2005 році. У 2006 році Банк ВТБ (Росія) придбав 98% українського АКБ "Мрія" та приєднав його до своєї філії в Україні ВТБ Банк Україна. Банк входив в двадцятку найбільших банків України і обслуговував переважно юридичних осіб.

В грудні 2015 року український та всі інші дочірні банки ВТБ потрапили під санкції США через російську збройну агресію проти України.

Джерело: bank.gov.ua
Перегляди: 767
Банки: ВТБ Банк
Новини
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua