Новини

Строки ліквідації двох банків продовжено

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На підставі пункту 2 частини п'ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п'ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 03 вересня 2018 року про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ "КБ "УФС" строком на один рік з 13 листопада 2018 року до 12 листопада 2019 року включно та ПАТ "Комерційний Банк "Гефест" строком на один рік з 02 жовтня 2018 року до 01 жовтня 2019 року включно.

Відповідно до зазначених рішень продовжено повноваження ліквідаторів: для ПАТ "КБ "УФС" - Савельєвій Анні Миколаївні строком на один рік з 13 листопада 2018 року до 12 листопада 2019 року включно; для ПАТ "Комерційний Банк "Гефест" - Куреному Олександру Вікторовичу строком на один рік з 02 жовтня 2018 року до 01 жовтня 2019 року включно.

Нагадаємо, Національний банк України прийняв рішення ліквідувати ПАТ "Комерційний банк "Український фінансовий світ" в листопаді 2014 року, його було визнано неплатоспроможним і була введена тимчасова адміністрація. Донецький Банк УФС був заснований у 2003 році.

ПАТ "КБ "Гефест" було створене наприкінці 2013 року. Правління НБУ 01 серпня 2017 року прийняло рішення про віднесення ПАТ "КБ "Гефест" до категорії неплатоспроможних. Зважаючи на кризові явища в економіці, банк фактично не здійснював активної діяльності та станом на дату прийняття рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних не мав жодних зобов'язань перед клієнтами.

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 442
Банки: Банк Гефест
Новини

02 листопада 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Андрій Ромоданов". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

12 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Передова", яка присвячена медикам і військовим.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

07 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Амет-Хан Султан". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На початку жовтня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено записи про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Кредитпромбанк" як юридичної особи, а також ПАТ "КБ "Хрещатик" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Чотири фінансові установи подали заяви до Національного банку України про припинення своєї діяльності.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 вересня 2020 року Національний банк України погодив кандидатуру Сергія Наумова на посаду голови правління державного Ощадбанку.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 вересня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Перетц". Вона продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

26 серпня 2020 року Національний банк України ввів в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "День пам'яті полеглих захисників України". Вона продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

25 серпня 2020 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ АКБ "АРКАДА" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua