Новини

Строки ліквідації двох банків продовжено

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На підставі пункту 2 частини п'ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п'ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 03 вересня 2018 року про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ "КБ "УФС" строком на один рік з 13 листопада 2018 року до 12 листопада 2019 року включно та ПАТ "Комерційний Банк "Гефест" строком на один рік з 02 жовтня 2018 року до 01 жовтня 2019 року включно.

Відповідно до зазначених рішень продовжено повноваження ліквідаторів: для ПАТ "КБ "УФС" - Савельєвій Анні Миколаївні строком на один рік з 13 листопада 2018 року до 12 листопада 2019 року включно; для ПАТ "Комерційний Банк "Гефест" - Куреному Олександру Вікторовичу строком на один рік з 02 жовтня 2018 року до 01 жовтня 2019 року включно.

Нагадаємо, Національний банк України прийняв рішення ліквідувати ПАТ "Комерційний банк "Український фінансовий світ" в листопаді 2014 року, його було визнано неплатоспроможним і була введена тимчасова адміністрація. Донецький Банк УФС був заснований у 2003 році.

ПАТ "КБ "Гефест" було створене наприкінці 2013 року. Правління НБУ 01 серпня 2017 року прийняло рішення про віднесення ПАТ "КБ "Гефест" до категорії неплатоспроможних. Зважаючи на кризові явища в економіці, банк фактично не здійснював активної діяльності та станом на дату прийняття рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних не мав жодних зобов'язань перед клієнтами.

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 537
Банки: Банк Гефест
Новини
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

21 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Банк Народний капітал" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ "Місто Банк" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Корецький". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

10 грудня 2020 року Національний банк України вводить в обіг нову пам'ятну монету "Рік Бика". Монета продовжує серію "Східний календар".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua