Новини

Продовжено строк ліквідації для двох банків

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На підставі Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 10 лютого 2020 року про продовження строків здійснення процедури ліквідації Публічного акціонерного товариства "Народний капітал банк" на один рік з 09 березня 2020 року до 08 березня 2021 року включно та Публічного акціонерного товариства "Комерційний банк "Преміум" на один рік з 11 лютого 2020 року до 10 лютого 2021 року включно.

Нагадаємо, "НК Банк" розпочав свою роботу 21 вересня 1993 року як Фермерський земельний акціонерний банк. З 23 травня 2006 року банк став – ВАТ "НК БАНК". У липні 2016 року ПАТ "Банк Народний капітал" було віднесено до категорії проблемних у зв'язку з невідповідністю його структури власності вимогам щодо прозорості. Протягом строку проблемності банк не привів свою діяльність у відповідність до вимог законодавства. При цьому НБУ звертав увагу банку та його акціонерів на цю проблему ще з грудня 2014 року. 19 січня 2017 року банк було віднесено до категорії неплатоспроможних. А 07 березня 2017 року Національний банк прийняв рішення про ліквідацію банку. Власниками істотної участі в банку станом на 01 січня 2017 року були Макаренко Валерій Вікторович (Громадянин Російської Федерації) і Макаренко Анна (Громадянка Швеції).

Банк "Преміум" розпочав свою роботу з липня 2007 року. За порушення банківського законодавства у сфері фінансового моніторингу Національний банк України ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ КБ "Преміум" в лютому 2016 року. Станом на 01 січня 2016 року власниками істотної участі в банку були Смірнова Лариса Олександрівна (33,5%) та Первак Леонід Миколайович (33%).

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 573
Новини
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua