Новини

Продовжено ліквідацію АТ "Родовід Банк"

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На підставі пункту 2 частини п'ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п'ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 21 листопада 2019 року №2974 про продовження строків здійснення процедури ліквідації Публічного акціонерного товариства "Родовід Банк" строком на один рік з 20 грудня 2019 року до 19 грудня 2020 року включно.

Відповідно до зазначеного рішення продовжено повноваження ліквідатора для АТ "Родовід Банк" – Шевченку Андрію Миколайовичу строком на один рік з 20 грудня 2019 року до 19 грудня 2020 року включно.

Нагадаємо, банк було зареєстровано 07 жовтня 1991 року як "Персональний комп'ютер" (Перкомбанк). Головний офіс знаходився в місті Київ. Засновниками банку були: НВО Мікропроцесор, НДІ Мікроприладів, АТ Перком, ВО Квазар, ВО Ізумруд, СК Теплічний, які були акціонерами банку до 1997 року. У вересні 2004 року найменування банку змінилося на ВАТ "Родовід Банк".

26 лютого 2016 року ПАТ "Родовід Банк" було віднесено до категорії неплатоспроможних. 20 грудня 2017 року Національний банк України прийняв рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати ПАТ "Родовід Банк".

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 350
Новини

31 липня 2020 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ "АВАНТ-БАНК" було подано документи державному Реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

03 серпня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "Повітряні Сили Збройних Сил України". Монета продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 липня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Стародавнє місто Дубно". Вона продовжує серію "Стародавні міста України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 липня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятні монети номіналами 2 та 10 гривень "Ігри XXXII Олімпіади", які продовжують серію "Спорт".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

16 липня 2020 року Верховна Рада України призначила Кирила Шевченка новим Головою Національного банку України.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Рівень заробітної плати в співвідношенні з цінами і якістю надання послуг в Україні не можна зіставити в ідеальну формулу. Тому українці часто вдаються до різних способів отримання додаткового доходу або невеликої суми до виплати на роботі. Коли потрібні гроші до зарплати, українці стандартно використовують три способи: займають у друзів, відправляють запит на кредит в МФО або банк. Про особливості кожного методу ми докладніше розповімо в нашому матеріалі.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Ощадбанк запустив програму доступної іпотеки "Звісно, 9,99 %". Програмою можуть скористатися держслужбовці, медики, працівники поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 01 липня 2020 року ПриватБанк розпочне видавати кредити в рамках державної програми "Доступне житло під 10%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Нова програма іпотечного кредитування від 8,8% річних вже доступна для жителів Харкова.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua