Новини

Продовжено ліквідацію АТ "Родовід Банк"

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На підставі пункту 2 частини п'ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п'ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 21 листопада 2019 року №2974 про продовження строків здійснення процедури ліквідації Публічного акціонерного товариства "Родовід Банк" строком на один рік з 20 грудня 2019 року до 19 грудня 2020 року включно.

Відповідно до зазначеного рішення продовжено повноваження ліквідатора для АТ "Родовід Банк" – Шевченку Андрію Миколайовичу строком на один рік з 20 грудня 2019 року до 19 грудня 2020 року включно.

Нагадаємо, банк було зареєстровано 07 жовтня 1991 року як "Персональний комп'ютер" (Перкомбанк). Головний офіс знаходився в місті Київ. Засновниками банку були: НВО Мікропроцесор, НДІ Мікроприладів, АТ Перком, ВО Квазар, ВО Ізумруд, СК Теплічний, які були акціонерами банку до 1997 року. У вересні 2004 року найменування банку змінилося на ВАТ "Родовід Банк".

26 лютого 2016 року ПАТ "Родовід Банк" було віднесено до категорії неплатоспроможних. 20 грудня 2017 року Національний банк України прийняв рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати ПАТ "Родовід Банк".

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 509
Новини

02 листопада 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Андрій Ромоданов". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

12 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Передова", яка присвячена медикам і військовим.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

07 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Амет-Хан Султан". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На початку жовтня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено записи про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Кредитпромбанк" як юридичної особи, а також ПАТ "КБ "Хрещатик" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Чотири фінансові установи подали заяви до Національного банку України про припинення своєї діяльності.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 вересня 2020 року Національний банк України погодив кандидатуру Сергія Наумова на посаду голови правління державного Ощадбанку.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 вересня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Перетц". Вона продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

26 серпня 2020 року Національний банк України ввів в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "День пам'яті полеглих захисників України". Вона продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

25 серпня 2020 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ АКБ "АРКАДА" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua