Новини

ПриватБанк став АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

У зв'язку зі зміною типу акціонерного товариства ПриватБанк змінює своє офіційне найменування з ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" на АТ КБ "ПРИВАТБАНК", повідомляє прес-служба банку. Згідно із зареєстрованою 14 червня 2018 року новою редакцією Статуту банку, його повне офіційне найменування АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ПРИВАТБАНК", скорочене офіційне найменування банку – АТ КБ "ПРИВАТБАНК".

У банку роз'яснили, що реорганізація форми акціонерного товариства та найменування банку пов'язана зі змінами в законодавстві України. З початку 2018 року ввели додаткові вимоги для публічних акціонерних товариств, яким до останнього часу був ПриватБанк. Форма організації банку як приватного акціонерного товариства найбільш відповідає його статусу банку зі стовідсотковою державною власністю.

Нагадаємо, банк був заснований у 1992 році. За даними дослідження GFK Ukraine у I кварталі 2018 року з Приватбанком співпрацюють 52,8% українців – фізичних осіб старше 16 років.

Джерело: privatbank.ua
Перегляди: 805
Банки: ПриватБанк
Новини

31 липня 2020 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ "АВАНТ-БАНК" було подано документи державному Реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

03 серпня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "Повітряні Сили Збройних Сил України". Монета продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 липня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Стародавнє місто Дубно". Вона продовжує серію "Стародавні міста України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 липня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятні монети номіналами 2 та 10 гривень "Ігри XXXII Олімпіади", які продовжують серію "Спорт".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

16 липня 2020 року Верховна Рада України призначила Кирила Шевченка новим Головою Національного банку України.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Рівень заробітної плати в співвідношенні з цінами і якістю надання послуг в Україні не можна зіставити в ідеальну формулу. Тому українці часто вдаються до різних способів отримання додаткового доходу або невеликої суми до виплати на роботі. Коли потрібні гроші до зарплати, українці стандартно використовують три способи: займають у друзів, відправляють запит на кредит в МФО або банк. Про особливості кожного методу ми докладніше розповімо в нашому матеріалі.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Ощадбанк запустив програму доступної іпотеки "Звісно, 9,99 %". Програмою можуть скористатися держслужбовці, медики, працівники поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 01 липня 2020 року ПриватБанк розпочне видавати кредити в рамках державної програми "Доступне житло під 10%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Нова програма іпотечного кредитування від 8,8% річних вже доступна для жителів Харкова.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua