Новини

ПриватБанк розпочав співпрацю з Payment Planet

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

ПриватБанк підписав договір з чеською компанією Payment Planet про співпрацю в галузі міжнародних грошових переказів, про це сьогодні повідомили у прес-центрі банку. Завдяки такій співпраці система грошових переказів PrivatMoney розширює свою присутність на території Чеської Республіки, Польщі, Італії та Франції. Технології банку дозволяють отримувати перекази онлайн просто на картку, як у євро, так і в національній валюті.

Надіслати переказ PrivatMoney в Україну можна в євро з будь-якої точки, підключеної до мережі Payment Planet.

Щоб отримати переказ PrivatMoney у відділенні ПриватБанку, одержувач повинен пред'явити паспорт, назвати операціоністу контрольний номер переказу (одержувач отримує номер від відправника переказу), суму та валюту переказу, ім'я відправника та країну відправлення.

В Україні перекази PrivatMoney доступні для виплати в понад 2100 відділеннях, а також майже в 20 000 банкоматів і терміналів самообслуговування ПриватБанку. Переказ стає доступним для виплати одержувачу через 5 хвилин після його відправлення.

Довідково: Міжнародна платіжна система "Payment Planet" - спільнота організацій (суб'єктів МПС), об'єднаних єдиним інформаційним простором і які взаємодіють відповідно до Правил МПС з метою надання платіжних послуг з переказу грошових коштів, в тому числі послуг з транскордонного переказу грошових коштів. Компанія зареєстрована Чеським Народним Банком в якості провайдера платіжних послуг 05 червня 2017 року.

Джерело: privatbank.ua
Перегляди: 523
Банки: ПриватБанк
Новини

31 липня 2020 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ "АВАНТ-БАНК" було подано документи державному Реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

03 серпня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "Повітряні Сили Збройних Сил України". Монета продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 липня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Стародавнє місто Дубно". Вона продовжує серію "Стародавні міста України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 липня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятні монети номіналами 2 та 10 гривень "Ігри XXXII Олімпіади", які продовжують серію "Спорт".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

16 липня 2020 року Верховна Рада України призначила Кирила Шевченка новим Головою Національного банку України.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Рівень заробітної плати в співвідношенні з цінами і якістю надання послуг в Україні не можна зіставити в ідеальну формулу. Тому українці часто вдаються до різних способів отримання додаткового доходу або невеликої суми до виплати на роботі. Коли потрібні гроші до зарплати, українці стандартно використовують три способи: займають у друзів, відправляють запит на кредит в МФО або банк. Про особливості кожного методу ми докладніше розповімо в нашому матеріалі.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Ощадбанк запустив програму доступної іпотеки "Звісно, 9,99 %". Програмою можуть скористатися держслужбовці, медики, працівники поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 01 липня 2020 року ПриватБанк розпочне видавати кредити в рамках державної програми "Доступне житло під 10%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Нова програма іпотечного кредитування від 8,8% річних вже доступна для жителів Харкова.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua