Новини

Пільговий кредит для бізнесу

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні стартувала державна програма "Доступні кредити 5-7-9". За даною програмою українські підприємці можуть отримати кредит на розвиток бізнесу терміном до 5 років у сумі до 1,5 млн гривень. Отримати фінансування можна на придбання та модернізацію основних засобів, на будівництво/реконструкцію/ремонт приміщень, де ведеться основна господарська діяльність. Готівкою кредитні кошти не будуть видаватися.

Програма "5-7-9" розрахована на розвиток бізнесу суб'єктів малого і середнього підприємництва, чисельність працівників якого не перевищує 50 осіб (з урахуванням групи пов'язаних осіб), а річний дохід не перевищує суму 50 млн гривень.

У рамках програми діють три відсоткові ставки (в залежності від дати заснування бізнесу та його розміру (річного обороту):

- 5% річних – якщо виручка до 25 млн гривень і створюються мінімум 2 робочих місця протягом першого кварталу;

- 7% річних – для бізнесу з виручкою до 25 млн гривень;

- 9% річних – для бізнесу з виручкою до 50 млн гривень.

ПриватБанк, Укргазбанк, Ощадбанк та Укрексімбанк виступили партнерами державної програми.

ПриватБанк повідомив сьогодні, що за 5 днів майже 10 000 підприємців та представників малого бізнесу подали попередні заявки на отримання пільгових кредитів через сайт банку.

УКРГАЗБАНК повідомляє, що в перший день дії програми було підписано 11 кредитних угод за новою держпрограмою і додатково надано 16 позитивних рішень на доступне фінансування згідно з заяв від підприємців.

Джерело: 5-7-9.gov.ua
Перегляди: 517
Новини

02 листопада 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Андрій Ромоданов". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

12 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Передова", яка присвячена медикам і військовим.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

07 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Амет-Хан Султан". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На початку жовтня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено записи про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Кредитпромбанк" як юридичної особи, а також ПАТ "КБ "Хрещатик" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Чотири фінансові установи подали заяви до Національного банку України про припинення своєї діяльності.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 вересня 2020 року Національний банк України погодив кандидатуру Сергія Наумова на посаду голови правління державного Ощадбанку.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 вересня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Перетц". Вона продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

26 серпня 2020 року Національний банк України ввів в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "День пам'яті полеглих захисників України". Вона продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

25 серпня 2020 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ АКБ "АРКАДА" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua