Новини

Пільговий кредит для бізнесу

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні стартувала державна програма "Доступні кредити 5-7-9". За даною програмою українські підприємці можуть отримати кредит на розвиток бізнесу терміном до 5 років у сумі до 1,5 млн гривень. Отримати фінансування можна на придбання та модернізацію основних засобів, на будівництво/реконструкцію/ремонт приміщень, де ведеться основна господарська діяльність. Готівкою кредитні кошти не будуть видаватися.

Програма "5-7-9" розрахована на розвиток бізнесу суб'єктів малого і середнього підприємництва, чисельність працівників якого не перевищує 50 осіб (з урахуванням групи пов'язаних осіб), а річний дохід не перевищує суму 50 млн гривень.

У рамках програми діють три відсоткові ставки (в залежності від дати заснування бізнесу та його розміру (річного обороту):

- 5% річних – якщо виручка до 25 млн гривень і створюються мінімум 2 робочих місця протягом першого кварталу;

- 7% річних – для бізнесу з виручкою до 25 млн гривень;

- 9% річних – для бізнесу з виручкою до 50 млн гривень.

ПриватБанк, Укргазбанк, Ощадбанк та Укрексімбанк виступили партнерами державної програми.

ПриватБанк повідомив сьогодні, що за 5 днів майже 10 000 підприємців та представників малого бізнесу подали попередні заявки на отримання пільгових кредитів через сайт банку.

УКРГАЗБАНК повідомляє, що в перший день дії програми було підписано 11 кредитних угод за новою держпрограмою і додатково надано 16 позитивних рішень на доступне фінансування згідно з заяв від підприємців.

Джерело: 5-7-9.gov.ua
Перегляди: 384
Новини

31 липня 2020 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ "АВАНТ-БАНК" було подано документи державному Реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

03 серпня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "Повітряні Сили Збройних Сил України". Монета продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 липня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Стародавнє місто Дубно". Вона продовжує серію "Стародавні міста України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 липня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятні монети номіналами 2 та 10 гривень "Ігри XXXII Олімпіади", які продовжують серію "Спорт".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

16 липня 2020 року Верховна Рада України призначила Кирила Шевченка новим Головою Національного банку України.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Рівень заробітної плати в співвідношенні з цінами і якістю надання послуг в Україні не можна зіставити в ідеальну формулу. Тому українці часто вдаються до різних способів отримання додаткового доходу або невеликої суми до виплати на роботі. Коли потрібні гроші до зарплати, українці стандартно використовують три способи: займають у друзів, відправляють запит на кредит в МФО або банк. Про особливості кожного методу ми докладніше розповімо в нашому матеріалі.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Ощадбанк запустив програму доступної іпотеки "Звісно, 9,99 %". Програмою можуть скористатися держслужбовці, медики, працівники поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 01 липня 2020 року ПриватБанк розпочне видавати кредити в рамках державної програми "Доступне житло під 10%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Нова програма іпотечного кредитування від 8,8% річних вже доступна для жителів Харкова.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua