Новини

Пам'ятна монета "Володимир Корецький"

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Корецький". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Відомий в Україні та світі видатний учений Корецький Володимир Михайлович – юрист-міжнародник, правознавець, доктор юридичних наук, професор, академік АН УРСР. Народився в 1890 році в м. Катеринослав (нині м. Дніпро).

Закінчив Харківський університет (1916), де був залишений для підготовки до професорського звання на кафедрі цивільного права і судочинства. Його наукові праці присвячені всесвітній історії держави й права, міжнародному публічному і приватному праву. Як член і перший заступник голови Комісії з прав людини ООН брав участь у розробці проекту Загальної декларації прав людини.

Пам'ятна монета номіналом 2 гривні виготовлена з нейзильберу, маса – 12.8 г, діаметр – 31 мм, тираж – 30 000 штук. Рекомендована ціна НБУ становить 35 гривень.

На аверсі монети на тлі аркушів паперу зображено руки та суддівський молоток, що є символом прийняття суддівських рішень.

На реверсі монети на тлі глобуса, що символізує міжнародну діяльність українського правознавця Володимира Корецького, зображений його портрет та вказані роки життя юриста.

Джерело: old.bank.gov.ua
Перегляди: 204
Новини

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

21 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Банк Народний капітал" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ "Місто Банк" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

10 грудня 2020 року Національний банк України вводить в обіг нову пам'ятну монету "Рік Бика". Монета продовжує серію "Східний календар".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

ТАСКОМБАНК став новим дистриб'ютором пам'ятних монет та сувенірної продукції Національного банку України.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

02 листопада 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Андрій Ромоданов". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

12 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Передова", яка присвячена медикам і військовим.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

07 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Амет-Хан Султан". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На початку жовтня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено записи про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Кредитпромбанк" як юридичної особи, а також ПАТ "КБ "Хрещатик" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua