Новини

Пам'ятна монета "75 років перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років"

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

05 травня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "75 років перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років". Вона продовжує серію "Друга світова війна". Монета присвячена увічненню пам'яті та перемозі у Другій світовій війні – найкривавішій в історії людства. Понад 60 країн брали участь у війні, яка розгорнулася на території 40 держав.

Україна зробила значний внесок у перемогу над нацизмом і союзниками Німеччини. Вона зазнала величезних людських та матеріальних втрат. Загальні людські втрати народу України складають понад 9 млн людей. А сукупні демографічні втрати в період з січня 1941 року до січня 1945 року – понад 13,5 млн осіб. Територія України із червня 1941-го до жовтня 1944 року була центральною ділянкою всього європейського плацдарму воєнних дій.

Пам'ятна монета номіналом 5 гривень виготовлена з нейзильберу, має масу – 16.54 г, діаметр – 35 мм, тираж – 40 000 штук. Вартість монети становить 40 гривень.

На аверсі монети зображено голуба, який тримає оливкову гілочку – як символ свободи, миру і перемоги.

На реверсі розміщена стилізована композиція – вертикальний колючий дріт, що ділить площину монети умовно на військову (ліворуч) із потрісканими, рваними краями (котрі символізують напругу, тривогу, біль), на тлі якої напис – 1939, і мирну, де колючий дріт проростає листям (що символізує відродження і продовження життя), на тлі якої напис – 1945.

Джерело: old.bank.gov.ua
Перегляди: 586
Новини
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

21 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Банк Народний капітал" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ "Місто Банк" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Корецький". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

10 грудня 2020 року Національний банк України вводить в обіг нову пам'ятну монету "Рік Бика". Монета продовжує серію "Східний календар".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua