Новини

Обшуки у компанії "Нова Пошта"

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні, відбулися обшуки в офісах компанії "Нова Пошта", про це повідомили на сайті компанії та співвласник компанії Володимир Поперешнюк на свої сторінці у Facebook. Обшуки розпочалися о 17:00 годині у відділенні №1 (м. Київ), відділенні №25 (м. Полтава), відділенні №1 (м. Одеса), відділенні №3 (м. Львів), відділенні №1 (м. Харків) та відділенні №1 (м. Дніпро) представниками Генеральної прокуратури України.

Слідчі дії проводяться на виконання ухвали Печерського районного суду м. Києва від 28 лютого 2018 року в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні від 18.11.2017 за фактами, що стосуються надання фінансових послуг та здійснення фінансово-господарських відносин ТОВ "Нова Пошта" та інших споріднених компаній.

"Вперше в моїй практиці роблять обшук мого кабінету і мене особисто. Забирають особистий комп'ютер. Відчуваю, як просто на очах покращується інвестиційний клімат в країні", - прокоментував ситуацію Володимир Поперешнюк.

Основну увагу працівники ГПУ приділили головному офісу засновників Нової Пошти. Кабінети було заблоковано, особисті речі підлягали обшуку, документи вилучалися.

Обшуки не вплинули на роботу відділень, терміналів та контакт-центру "Нова Пошта". Обслуговування клієнтів здійснюється у звичному режимі.

Українська компанія "Нова Пошта" заснована у 2001 році - забезпечує сервіс експрес-доставки документів, вантажів і посилок для фізичних осіб та бізнесу.

Мережа "Нова пошта" складається з більш ніж 2300 відділень, понад 1400 поштоматів для видачі/прийому посилок та 40 сортувально-перевантажувальних терміналів. Географія мережі "Нова пошта" в Україні охоплює майже 1000 міст та сіл. Крім доставки у відділення, компанія здійснює адресну доставку у більш ніж 28 000 населених пунктів.

В 2012 році компанія "Нова Пошта" створює ТОВ "ПОСТ ФІНАНС" (не платіжна система) під знаком для товарів і послуг "FORPOST", для надання фінансових послуг. "ПОСТ ФІНАНС" здійснює свою діяльність з переказу коштів на підставі відповідних договорів з внутрішньодержавними та міжнародними платіжними системами.

Джерело: novaposhta.ua
Перегляди: 961
Новини
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua