Новини

Обшуки у компанії "Нова Пошта"

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні, відбулися обшуки в офісах компанії "Нова Пошта", про це повідомили на сайті компанії та співвласник компанії Володимир Поперешнюк на свої сторінці у Facebook. Обшуки розпочалися о 17:00 годині у відділенні №1 (м. Київ), відділенні №25 (м. Полтава), відділенні №1 (м. Одеса), відділенні №3 (м. Львів), відділенні №1 (м. Харків) та відділенні №1 (м. Дніпро) представниками Генеральної прокуратури України.

Слідчі дії проводяться на виконання ухвали Печерського районного суду м. Києва від 28 лютого 2018 року в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні від 18.11.2017 за фактами, що стосуються надання фінансових послуг та здійснення фінансово-господарських відносин ТОВ "Нова Пошта" та інших споріднених компаній.

"Вперше в моїй практиці роблять обшук мого кабінету і мене особисто. Забирають особистий комп'ютер. Відчуваю, як просто на очах покращується інвестиційний клімат в країні", - прокоментував ситуацію Володимир Поперешнюк.

Основну увагу працівники ГПУ приділили головному офісу засновників Нової Пошти. Кабінети було заблоковано, особисті речі підлягали обшуку, документи вилучалися.

Обшуки не вплинули на роботу відділень, терміналів та контакт-центру "Нова Пошта". Обслуговування клієнтів здійснюється у звичному режимі.

Українська компанія "Нова Пошта" заснована у 2001 році - забезпечує сервіс експрес-доставки документів, вантажів і посилок для фізичних осіб та бізнесу.

Мережа "Нова пошта" складається з більш ніж 2300 відділень, понад 1400 поштоматів для видачі/прийому посилок та 40 сортувально-перевантажувальних терміналів. Географія мережі "Нова пошта" в Україні охоплює майже 1000 міст та сіл. Крім доставки у відділення, компанія здійснює адресну доставку у більш ніж 28 000 населених пунктів.

В 2012 році компанія "Нова Пошта" створює ТОВ "ПОСТ ФІНАНС" (не платіжна система) під знаком для товарів і послуг "FORPOST", для надання фінансових послуг. "ПОСТ ФІНАНС" здійснює свою діяльність з переказу коштів на підставі відповідних договорів з внутрішньодержавними та міжнародними платіжними системами.

Джерело: novaposhta.ua
Перегляди: 834
Новини

02 листопада 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Андрій Ромоданов". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

12 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Передова", яка присвячена медикам і військовим.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

07 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Амет-Хан Султан". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На початку жовтня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено записи про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Кредитпромбанк" як юридичної особи, а також ПАТ "КБ "Хрещатик" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Чотири фінансові установи подали заяви до Національного банку України про припинення своєї діяльності.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 вересня 2020 року Національний банк України погодив кандидатуру Сергія Наумова на посаду голови правління державного Ощадбанку.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 вересня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Перетц". Вона продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

26 серпня 2020 року Національний банк України ввів в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "День пам'яті полеглих захисників України". Вона продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

25 серпня 2020 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ АКБ "АРКАДА" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua