Новини

Названо нову дату розгляду справи Суркісів

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Розгляд справи родини Суркісів до НБУ та ПАТ "КБ "Приватбанк" у Верховному Суді України відбудеться о 10:30 18 травня 2020 року.

Минулого вівторка, 27 квітня Велика Палата Верховного Суду зняла з розгляду цю справу. Розгляд справи був відкладений у зв'язку зі зверненням суддів Великої Палати Верховного Суду до Вищої ради правосуддя та Офісу Генерального прокурора щодо втручання в їхню діяльність, пов'язану з розглядом вказаної справи.

У ВСУ почали заявляти нібито про тиск на суддів. В цей день під ВС зібралися активісти, небайдужі громадяни, члени партії "Демократична Сокира".

Нагадаємо, члени сім'ї Суркісів намагаються у суді довести, що не є пов'язаними з ексвласниками ПриватБанку особами. Також вони хочуть скасувати процедуру bail-in, яка полягала в обміні коштів пов'язаних із банком осіб на акції банку із подальшим продажем Міністерству фінансів України. У рамках цієї процедури, гроші на рахунках родини Суркісів у ПриватБанку були стягнуті на користь держави відповідно до вимог закону.

Свого часу ці пов'язані особи отримували кредити на пільгових умовах, а по депозитах більшу відсоткову ставку, ніж інші клієнти.

Від рішення по цій справі залежить хід всіх інших судових процесів про націоналізацію Приватбанку. Це ті справи, у яких Ігор Коломойський хоче визнати незаконною націоналізацію ПриватБанку та повернути його собі.

Перегляди: 117
Банки: ПриватБанк
Новини

Нова програма іпотечного кредитування від 8,8% річних вже доступна для жителів Харкова.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

02 червня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятні монети зі срібла й нейзильберу "Совка розкішна". Монети продовжують серію "Флора і фауна України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 28 травня 2020 року про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ "Діамантбанк" та ПАТ "Банк Михайлівський".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 травня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Київ" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

20 травня 2020 року Національний банк України випустить сувенірну банкноту зі срібла, що відтворює дизайн банкноти номіналом 1000 гривень зразка 2019 року.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 травня 2020 року до системи BankID НБУ приєднався ОТП Банк. Він став четвертим банком, який приєднався до системи у 2020 році.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

13 травня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Банк "Юнісон" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України розробив мобільний додаток UAPassportReader для зчитування інформації з біометричних документів.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

14 травня 2020 року Національний банк України ввів в обіг пам'ятну монету "1075 років з часу правління княгині Ольги". Монета продовжує серію "Княжа Україна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua