Новини

Названо нову дату розгляду справи Суркісів

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Розгляд справи родини Суркісів до НБУ та ПАТ "КБ "Приватбанк" у Верховному Суді України відбудеться о 10:30 18 травня 2020 року.

Минулого вівторка, 27 квітня Велика Палата Верховного Суду зняла з розгляду цю справу. Розгляд справи був відкладений у зв'язку зі зверненням суддів Великої Палати Верховного Суду до Вищої ради правосуддя та Офісу Генерального прокурора щодо втручання в їхню діяльність, пов'язану з розглядом вказаної справи.

У ВСУ почали заявляти нібито про тиск на суддів. В цей день під ВС зібралися активісти, небайдужі громадяни, члени партії "Демократична Сокира".

Нагадаємо, члени сім'ї Суркісів намагаються у суді довести, що не є пов'язаними з ексвласниками ПриватБанку особами. Також вони хочуть скасувати процедуру bail-in, яка полягала в обміні коштів пов'язаних із банком осіб на акції банку із подальшим продажем Міністерству фінансів України. У рамках цієї процедури, гроші на рахунках родини Суркісів у ПриватБанку були стягнуті на користь держави відповідно до вимог закону.

Свого часу ці пов'язані особи отримували кредити на пільгових умовах, а по депозитах більшу відсоткову ставку, ніж інші клієнти.

Від рішення по цій справі залежить хід всіх інших судових процесів про націоналізацію Приватбанку. Це ті справи, у яких Ігор Коломойський хоче визнати незаконною націоналізацію ПриватБанку та повернути його собі.

Перегляди: 463
Банки: ПриватБанк
Новини
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

21 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Банк Народний капітал" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ "Місто Банк" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Корецький". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

10 грудня 2020 року Національний банк України вводить в обіг нову пам'ятну монету "Рік Бика". Монета продовжує серію "Східний календар".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua