Новини

МТБ банк розпочав приєднання КБ "Центр"

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Розпочато офіційну процедуру приєднання до ПАТ "МТБ Банк" ПАТ "КБ "Центр", про це повідомили в прес-центрі МТБ банку. На тлі посилення вимог регулятора до комерційних банків України і приведення їх фінансового та правового стану до європейських стандартів, приєднання невеликих банків до більших є природним процесом і служить посиленню фінансового сектора країни.

В результаті реорганізації ПАТ "МТБ Банк" стане правонаступником всіх прав і обов'язків ПАТ "КБ "Центр" щодо його клієнтів, партнерів, контрагентів, а статутний капітал ПАТ "МТБ Банк" збільшиться до 635 млн гривень. Крім того, в розпорядження ПАТ "МТБ Банк" переходить картковий процесинговий центр, що підтримує роботу з національною платіжною системою НПС "Простір". Надалі, на цій основі планується розширення зони обслуговування процесинговим центром міжнародних карткових систем, що значно розширить можливості фінансових сервісів банку.

Нагадаємо, 14 червня 2017 року відбувся продаж контрольного пакету акцій ПАТ "МАРФІН Банк". Новим власником ПАТ "МАРФІН Банк" стала компанія САГГАРКО ЛІМІТЕД/SAGGARKO LIMITED (Кіпр). Кінцевими бенефіціарами Банку в результаті угоди стали громадяни України Михайло Партикевич і Ігор Згуров. 15 червня у зв'язку зі зміною власника було проведено позачергові збори акціонерів ПАТ "МАРФІН Банк", на яких був переобраний склад Спостережної Ради банку. Головою Наглядової Ради був обраний Згуров Ігор Олександрович.

5 березня 2018 року ПАТ "МАРФІН Банк" офіційно змінив назву на ПАТ "МТБ Банк".

ПАТ "МТБ Банк" - є одним з найстаріших банків незалежної України і веде свою історію з 5 листопада 1993 року. Банк має ліцензію Національного банку України №66 від 19.03.2018 року та Генеральну ліцензію Національного банку України №66-3 від 19.03.2018 на здійснення валютних операцій, також банк є уповноваженим банком Пенсійного фонду України.

Зареєстроване місцезнаходження ПАТ "МТБ Банк" - місто Чорноморськ, з розташуванням основних підрозділів в місті Одеса.

Джерело: marfinbank.ua
Перегляди: 1375
Новини
Реклама

Мікрокредитування - популярний сучасний вид фінансування, що відрізняється швидкою видачею дрібних сум кредитів громадянам країни. Це дуже виручає, коли потрібно терміново здійснити покупку, а грошей бракує

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua