Новини

Шахраї і Monobank. Будьте уважні!

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Олег Гороховський на своїй сторінці в Facebook зробив важливе оголошення про підроблені сайти Monobank. На фейковий сайтах повідомляється про те, що Monobank нарешті випустили версію для настільного комп'ютеру і пропонують клієнтам пройти реєстрацію.

Ще є сайт який дуже схожий на офіційний рекламний сайт, але на відміну від офіційного на ньому збирають ПІНи від карт monobank і SMS.

Таким чином шахраї сподіваються замінити смартфон клієнта на свій.

Як зазначив Гороховський, версія для десктопів не планується і будь-які подібні повідомлення просить відправляти просто в спам.

"Головна причина - це фрод і безпека клієнтів.

Якщо ви користуєтеся клієнт-банком зі звичайного комп'ютера, то можете бути впевнені, що якщо у вас ще не вкрали гроші, це всього лише питання часу. А якщо ви не користуєтеся комп'ютером, а у вашого банку є комп'ютерна версія клієнт-банку, то у вас теж рано чи пізно вкрадуть гроші.

Ви перейдете за якимсь фішинговим посиланням, підхопите якийсь вірус або хробака, у вашого банку буде якийсь збій з витоком клієнтських даних, вам передзвонить «служба безпеки» і дізнається SMS для входу і ще 100500 інших варіантів, але це, на жаль, рано чи пізно станеться ", - написав Олег.

У своєму повідомленні Гороховський також підкреслює, що Monobank ніде не просить вводити ПІН, а SMS-код клієнт Monobank вводить всього лише один раз, коли реєструється в додатку.

Джерело: www.facebook.com
Перегляди: 1606
Новини
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

21 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Банк Народний капітал" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ "Місто Банк" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Корецький". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

10 грудня 2020 року Національний банк України вводить в обіг нову пам'ятну монету "Рік Бика". Монета продовжує серію "Східний календар".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua