Особливо слід виділити те, що мікрокредит можна отримати практично будь-якої доби. Гроші нададуть навіть у свята. А вихідних днів у мікропозик в онлайн режимі взагалі не буває. Позичальнику не треба підлаштовуватися під режим роботи організації, що можна спостерігати у випадку з банками. Але позичальник повинен знати, як вибирати мікропозики та на чому слід розставляти акценти.
Як стати власником мікропозики?
Отримати мікропозику зовсім нескладно. І тому зовсім необов'язково відвідувати офіс мікрофінансової організації. Достатньо мати комп'ютер із вільним доступом до інтернету. Ніхто не вимагатиме збирати та подавати велику кількість документів. Від позичальника не потрібні жодні довідки. Звичайно, різні організації висувають свої вимоги. Але є перелік вимог, які є однаковими для всіх МФО – вони вичерпні представлені на порталі https://moneytochka.com.ua/
Потенційний позичальник обов'язково має досягти повноліття. Зазвичай мікрокредити видають громадянам в віковому діапазоні від 18 до 70 років. Зрозуміло, позичальник повинен мати громадянство України, що підтверджується паспортом.
Деякі організації все ж таки запитують інформацію про доходи. Але не йдеться про якусь довідку. Достатньо таку інформацію просто усно озвучити. Кредитора треба переконати в тому, що позичальник дійсно має кошти.
Крім того, потенційний позичальник повинен мати діючу банківську картку та мобільний телефон. Мікрофінансові організації, на відміну від банків, пред'являють до своїх клієнтів більш лояльні вимоги. Саме з цієї причини МФО серед населення стає все популярнішим. До МФО запросто може звернутися пенсіонер, студент чи домогосподарка. У такі організації звертаються і ті громадяни, яким відмовили у кредиті у банку.
Процес отримання мікропозики дуже простий. Насамперед, треба визначитися із сумою позики. При цьому слід ретельно проаналізувати свої фінансові можливості. Також визначаються з терміном позики. Після завершення всіх формальностей на сайті обраної організації, необхідно заповнити анкету. Процедура проста і не забирає багато часу. Але всі дані треба вносити обережно, без помилок. Якщо виявляться якісь невідповідності, може бути відмова у видачі позики.
Після відправлення заповненої анкети на перевірку з клієнтом зв'яжеться представник фінансової організації та уточнить деякі деталі. Якщо заявку схвалять, клієнту залишається чекати надходження грошей на свою банківську картку.
Але не варто забувати про те, що гроші треба буде повернути вчасно та в повному обсязі. Портібно повертати не тільки основний борг, а й відсотки, нараховані за ним. А нараховують їх за кожен день користування позиковими коштами. Тому швидке повернення боргу на користь самого позичальника. Якщо позичальник допустить прострочення, на нього чекають штрафи та нарахування пені. Можливі серйозні неприємності та краще їх уникати.