Новини

ФГВФО завершує ліквідацію двох банків

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

19 вересня 2019 року Фондом гарантування вкладів фізичних осіб було подано документи державному реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення Публічного акціонерного товариства "Комерційний банк "Південкомбанк" та Публічного акціонерного товариства "Комерційний банк "Промекономбанк" як юридичних осіб в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Нагадаємо, Південкомбанк був одним із перших комерційних банків України. Зареєстрований Національним банком України – 03 жовтня 1991 року. Головний офіс банку знаходився у Донецьку. 27 травня 2014 року НБУ прийняв рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних. 26 вересня 2014 року було прийняте рішення про ліквідацію банку. Станом на 10 квітня 2014 року власником істотної участі у банку був Циплаков Руслан Петрович.

Промекономбанк був зареєстрований НБУ 25 серпня 1993 року як "Ювесбанк". Назва була змінена в січні 1998 року. Власниками істотної участі станом на квітень 2014 року були ПрАТ "Суприм-К", Плішко Вікторія Осипівна, Ковтонюк Василь Васильович, Гончаров Олексій Володимирович. 21 травня 2014 року НБУ прийняв рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних, а 08 вересня того ж року було прийняте рішення про ліквідацію банку.

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 292
Новини

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 28 травня 2020 року про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ "Діамантбанк" та ПАТ "Банк Михайлівський".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 травня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Київ" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

20 травня 2020 року Національний банк України випустить сувенірну банкноту зі срібла, що відтворює дизайн банкноти номіналом 1000 гривень зразка 2019 року.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 травня 2020 року до системи BankID НБУ приєднався ОТП Банк. Він став четвертим банком, який приєднався до системи у 2020 році.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

13 травня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Банк "Юнісон" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України розробив мобільний додаток UAPassportReader для зчитування інформації з біометричних документів.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

14 травня 2020 року Національний банк України ввів в обіг пам'ятну монету "1075 років з часу правління княгині Ольги". Монета продовжує серію "Княжа Україна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

08 травня 2020 року внесено запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про державну реєстрацію припинення ПАТ "Український бізнес банк" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Центральний банк Російської Федерації та Міністерство фінансів РФ розробили законопроєкт, згідно з яким ЦБР виходить з капіталу ПАТ "Сбєрбанк Росії".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua