Новини

ФГВФО продовжив ліквідацію двох банків

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На підставі пункту 2 частини п'ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п'ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 24 жовтня 2019 року про продовження строків здійснення процедури ліквідації Публічного акціонерного товариства "Інтеграл-Банк" строком на один рік з 27 листопада 2019 року до 26 листопада 2020 року включно та Публічного акціонерного товариства "Радикал банк" строком на один рік з 10 листопада 2019 року до 09 листопада 2020 року включно.

Відповідно до зазначеного рішення продовжено повноваження ліквідатора для: ПАТ "Інтеграл-Банк" – Андронову Олегу Борисовичу строком на один рік з 27 листопада 2019 року до 26 листопада 2020 року включно; ПАТ "Радикал банк" – Савельєвій Анні Миколаївні строком на один рік з 10 листопада 2019 року до 09 листопада 2020 року включно.

Нагадаємо, Інтеграл-Банк було зареєстровано 30 вересня 1994 року. У серпні 2015 року ПАТ "Інтеграл-банк" було визнано проблемним через невиконання банком своїх зобов'язань перед вкладниками та кредиторами. 15 вересня 2015 року Національний банк України відніс ПАТ "Інтеграл-банк" до категорії неплатоспроможних. А вже у листопаді того ж року НБУ прийняв рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати банк.

Радикал банк був зареєстрований НБУ 23 березня 2010 року. Власником банку в той час був Андрій Пасічник (58% акцій банку). Головою правління був назначений Веремійченко Андрій Георгійович. 09 липня 2015 року Національний банк відніс ПАТ "Радикал банк" до категорії неплатоспроможних через здійснення банком ризикових операцій, що свідчили про загрозу збереження довірених ним коштів. У банку було встановлено грубе порушення законодавства у сфері готівкового обігу, що створювало загрозу інтересам вкладників чи інших кредиторів банку. 09 листопада 2015 року НБУ прийняв рішення про ліквідацію Радикал банку.

Джерело: www.fg.gov.ua
Новини

”АТ “КОМІНВЕСТБАНК” за рішенням НБУ визнано неплатоспроможним. Це не вплине на стабільність банківського сектора, оскільки частка банку становить лише 0,04% від усього ринку. Вкладникам гарантується повне відшкодування коштів, загальна сума виплат становить 432 млн. грн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

В Україні спостерігається критична нестача робочої сили, що впливає на економіку та бізнес. Через війну та міграцію виникла необхідність залучення нових працівників та перекваліфікації неактивного населення

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Група «ТАС» придбала 100% акцій Ідея Банку Україна за $34 мільйони. Угода очікує на погодження Національного банку та Антимонопольного комітету України. Можливе підвищення вартості угоди залежно від рівня оподаткування.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Національний банк України визнав ПРАТ "СК "ОРАНТА-СІЧ" неплатоспроможним через істотне недотримання вимог до капіталу. Страховику анульовано ліцензію, а національний регулятор звернеться до суду з заявою про банкрутство.
Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Президентка Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про пропозицію надання Україні 35 млрд євро безповоротної макрофінансової допомоги на 2024-2025 роки, погашення якої відбуватиметься за рахунок доходів від заморожених російських активів.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Національний банк України ухвалив рішення зберегти облікову ставку на рівні 13% для стабілізації інфляції та забезпечення стійкості валютного ринку. Водночас НБУ модифікував умови інших монетарних інструментів для підвищення ефективності їхнього використання.
Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України наклав штраф на ТОВ "ФК "ТЕХНОФІНАНС" за порушення законодавства у сфері фінансових послуг, зокрема за неправомірне використання інформації з кредитних історій. Компанія зобов'язана усунути порушення та надати відповідні підтвердження.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

13 вересня Уряд прийняв постанову, яка дозволяє Мінфіну проводити switch-операції з державними облігаціями. Це нововведення спрямоване на підвищення ефективності управління державним боргом та покращення ліквідності ринку облігацій.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України затвердив основні засади грошово-кредитної політики на середньострокову перспективу, що включає монетарні цілі на період війни та повоєнного відновлення. Основна мета – стабілізація цін, підтримка економіки та повернення до інфляційного таргетування.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua