Новини

ФГВФО продовжив ліквідацію двох банків

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На підставі пункту 2 частини п'ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п'ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 24 жовтня 2019 року про продовження строків здійснення процедури ліквідації Публічного акціонерного товариства "Інтеграл-Банк" строком на один рік з 27 листопада 2019 року до 26 листопада 2020 року включно та Публічного акціонерного товариства "Радикал банк" строком на один рік з 10 листопада 2019 року до 09 листопада 2020 року включно.

Відповідно до зазначеного рішення продовжено повноваження ліквідатора для: ПАТ "Інтеграл-Банк" – Андронову Олегу Борисовичу строком на один рік з 27 листопада 2019 року до 26 листопада 2020 року включно; ПАТ "Радикал банк" – Савельєвій Анні Миколаївні строком на один рік з 10 листопада 2019 року до 09 листопада 2020 року включно.

Нагадаємо, Інтеграл-Банк було зареєстровано 30 вересня 1994 року. У серпні 2015 року ПАТ "Інтеграл-банк" було визнано проблемним через невиконання банком своїх зобов'язань перед вкладниками та кредиторами. 15 вересня 2015 року Національний банк України відніс ПАТ "Інтеграл-банк" до категорії неплатоспроможних. А вже у листопаді того ж року НБУ прийняв рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати банк.

Радикал банк був зареєстрований НБУ 23 березня 2010 року. Власником банку в той час був Андрій Пасічник (58% акцій банку). Головою правління був назначений Веремійченко Андрій Георгійович. 09 липня 2015 року Національний банк відніс ПАТ "Радикал банк" до категорії неплатоспроможних через здійснення банком ризикових операцій, що свідчили про загрозу збереження довірених ним коштів. У банку було встановлено грубе порушення законодавства у сфері готівкового обігу, що створювало загрозу інтересам вкладників чи інших кредиторів банку. 09 листопада 2015 року НБУ прийняв рішення про ліквідацію Радикал банку.

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 504
Новини
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua