Новини

ФГВФО продовжив ліквідацію двох банків

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На підставі пункту 2 частини п'ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п'ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 24 жовтня 2019 року про продовження строків здійснення процедури ліквідації Публічного акціонерного товариства "Інтеграл-Банк" строком на один рік з 27 листопада 2019 року до 26 листопада 2020 року включно та Публічного акціонерного товариства "Радикал банк" строком на один рік з 10 листопада 2019 року до 09 листопада 2020 року включно.

Відповідно до зазначеного рішення продовжено повноваження ліквідатора для: ПАТ "Інтеграл-Банк" – Андронову Олегу Борисовичу строком на один рік з 27 листопада 2019 року до 26 листопада 2020 року включно; ПАТ "Радикал банк" – Савельєвій Анні Миколаївні строком на один рік з 10 листопада 2019 року до 09 листопада 2020 року включно.

Нагадаємо, Інтеграл-Банк було зареєстровано 30 вересня 1994 року. У серпні 2015 року ПАТ "Інтеграл-банк" було визнано проблемним через невиконання банком своїх зобов'язань перед вкладниками та кредиторами. 15 вересня 2015 року Національний банк України відніс ПАТ "Інтеграл-банк" до категорії неплатоспроможних. А вже у листопаді того ж року НБУ прийняв рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати банк.

Радикал банк був зареєстрований НБУ 23 березня 2010 року. Власником банку в той час був Андрій Пасічник (58% акцій банку). Головою правління був назначений Веремійченко Андрій Георгійович. 09 липня 2015 року Національний банк відніс ПАТ "Радикал банк" до категорії неплатоспроможних через здійснення банком ризикових операцій, що свідчили про загрозу збереження довірених ним коштів. У банку було встановлено грубе порушення законодавства у сфері готівкового обігу, що створювало загрозу інтересам вкладників чи інших кредиторів банку. 09 листопада 2015 року НБУ прийняв рішення про ліквідацію Радикал банку.

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 262
Новини

31 липня 2020 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ "АВАНТ-БАНК" було подано документи державному Реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

03 серпня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "Повітряні Сили Збройних Сил України". Монета продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 липня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Стародавнє місто Дубно". Вона продовжує серію "Стародавні міста України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 липня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятні монети номіналами 2 та 10 гривень "Ігри XXXII Олімпіади", які продовжують серію "Спорт".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

16 липня 2020 року Верховна Рада України призначила Кирила Шевченка новим Головою Національного банку України.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Рівень заробітної плати в співвідношенні з цінами і якістю надання послуг в Україні не можна зіставити в ідеальну формулу. Тому українці часто вдаються до різних способів отримання додаткового доходу або невеликої суми до виплати на роботі. Коли потрібні гроші до зарплати, українці стандартно використовують три способи: займають у друзів, відправляють запит на кредит в МФО або банк. Про особливості кожного методу ми докладніше розповімо в нашому матеріалі.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Ощадбанк запустив програму доступної іпотеки "Звісно, 9,99 %". Програмою можуть скористатися держслужбовці, медики, працівники поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 01 липня 2020 року ПриватБанк розпочне видавати кредити в рамках державної програми "Доступне житло під 10%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Нова програма іпотечного кредитування від 8,8% річних вже доступна для жителів Харкова.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua