Новини

ФГВФО продовжив ліквідацію двох банків

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На підставі пункту 2 частини п'ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п'ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 24 жовтня 2019 року про продовження строків здійснення процедури ліквідації Публічного акціонерного товариства "Інтеграл-Банк" строком на один рік з 27 листопада 2019 року до 26 листопада 2020 року включно та Публічного акціонерного товариства "Радикал банк" строком на один рік з 10 листопада 2019 року до 09 листопада 2020 року включно.

Відповідно до зазначеного рішення продовжено повноваження ліквідатора для: ПАТ "Інтеграл-Банк" – Андронову Олегу Борисовичу строком на один рік з 27 листопада 2019 року до 26 листопада 2020 року включно; ПАТ "Радикал банк" – Савельєвій Анні Миколаївні строком на один рік з 10 листопада 2019 року до 09 листопада 2020 року включно.

Нагадаємо, Інтеграл-Банк було зареєстровано 30 вересня 1994 року. У серпні 2015 року ПАТ "Інтеграл-банк" було визнано проблемним через невиконання банком своїх зобов'язань перед вкладниками та кредиторами. 15 вересня 2015 року Національний банк України відніс ПАТ "Інтеграл-банк" до категорії неплатоспроможних. А вже у листопаді того ж року НБУ прийняв рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати банк.

Радикал банк був зареєстрований НБУ 23 березня 2010 року. Власником банку в той час був Андрій Пасічник (58% акцій банку). Головою правління був назначений Веремійченко Андрій Георгійович. 09 липня 2015 року Національний банк відніс ПАТ "Радикал банк" до категорії неплатоспроможних через здійснення банком ризикових операцій, що свідчили про загрозу збереження довірених ним коштів. У банку було встановлено грубе порушення законодавства у сфері готівкового обігу, що створювало загрозу інтересам вкладників чи інших кредиторів банку. 09 листопада 2015 року НБУ прийняв рішення про ліквідацію Радикал банку.

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 358
Новини

02 листопада 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Андрій Ромоданов". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

12 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Передова", яка присвячена медикам і військовим.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

07 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Амет-Хан Султан". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На початку жовтня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено записи про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Кредитпромбанк" як юридичної особи, а також ПАТ "КБ "Хрещатик" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Чотири фінансові установи подали заяви до Національного банку України про припинення своєї діяльності.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 вересня 2020 року Національний банк України погодив кандидатуру Сергія Наумова на посаду голови правління державного Ощадбанку.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 вересня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Перетц". Вона продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

26 серпня 2020 року Національний банк України ввів в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "День пам'яті полеглих захисників України". Вона продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

25 серпня 2020 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ АКБ "АРКАДА" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua