Новини

ФГВФО продовжив ліквідацію банку Хрещатик і Енергобанку

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На підставі пункту 2 частини п'ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п'ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 24 травня 2018 року про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ "Енергобанк" (з 12 червня 2018 року до 11 червня 2019 року включно) та ПАТ "КБ "Хрещатик" (з 06 червня 2018 року до 05 червня 2020 року включно).

Відповідно до зазначених рішень продовжено повноваження ліквідаторів для ПАТ "Енергобанк" - Паламарчуку Віталію Віталійовичу строком на один рік з 12 червня 2018 року до 11 червня 2019 року включно; ПАТ "КБ "Хрещатик" - Славкіній Марині Анатоліївні строком на два роки з 06 червня 2018 року до 05 червня 2020 року включно.

Нагадаємо, український банк Хрещатик був заснований у 1993 році. За пропозицією ФГВФО 02 червня 2016 року НБУ прийняв рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати банк "Хрещатик".

ПАТ "Енергобанк" було створено в 1991 році. Основним акціонером банку є компанія з обмеженою відповідальністю "РОЙЛАНС СЕРВІСЕЗ ЛІМІТЕД", загальна доля якої в статутному капіталі Банку становила 99,7%. В червні 2015 року НБУ відкликав ліцензію банку і ФГВФО розпочав ліквідіцію ПАТ "Енергобанк".

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 1005
Новини
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua