Новини

Безконтактні банкомати в мережі Райффайзен Банку Аваль

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Райффайзен Банк Аваль першим в Україні встановив вже понад 400 банкоматів із активованою підтримкою NFC. Банкомати мають позначку безконтакту PayWave/PayPass/e. Вже зараз скористатися таким банкоматом можуть держателі платіжних карток Visa будь-якого банку, а найближчим часом цей сервіс стане доступним і для держателів карток Mastercard.

У нових АТМ можна отримати готівку та здійснювати інші операції за допомогою безконтактної картки чи мобільного пристрою. Для здійснення необхідних операцій достатньо піднести близько до NFC-модуля банкомата безконтактну картку, смартфон чи смарт-годинник із токенізованою карткою (залежно від налаштувань вашого банку-емітента) та, слідуючи підказкам, ввести PIN-код картки.

Використання NFC-технології допомагає здійснювати операції в банкоматах Райффайзен Банку Аваль швидко, зручно та безпечно. Тепер не потрібно вставляти картку у зчитувальний пристрій та чекати її повернення, до того ж зникає ризик, що картку буде забуто чи вилучено банкоматом. Оскільки обмін даними захищено шифруванням, мінімізується й ризик зчитування даних картки шахраями.

У подальших планах банку – активне оновлення та оптимізація банкоматів мережі, використання інноваційних технологій для високої продуктивності та надійності.

Джерело: www.aval.ua
Перегляди: 590
Новини

Нова програма іпотечного кредитування від 8,8% річних вже доступна для жителів Харкова.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

02 червня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятні монети зі срібла й нейзильберу "Совка розкішна". Монети продовжують серію "Флора і фауна України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 28 травня 2020 року про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ "Діамантбанк" та ПАТ "Банк Михайлівський".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 травня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Київ" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

20 травня 2020 року Національний банк України випустить сувенірну банкноту зі срібла, що відтворює дизайн банкноти номіналом 1000 гривень зразка 2019 року.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 травня 2020 року до системи BankID НБУ приєднався ОТП Банк. Він став четвертим банком, який приєднався до системи у 2020 році.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

13 травня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Банк "Юнісон" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України розробив мобільний додаток UAPassportReader для зчитування інформації з біометричних документів.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

14 травня 2020 року Національний банк України ввів в обіг пам'ятну монету "1075 років з часу правління княгині Ольги". Монета продовжує серію "Княжа Україна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua