МФО

Ваша Готівочка

Ваша Готівочка – мікрокредитна небанківська організація, яка допоможе вам отримати кредит на картку в режимі 24/7. Компанія надає кредит онлайн або ж через мережу своїх відділень.

Повна назва:
ТОВ "ЛАЙМ КЕШ"
Головний офіс:
57214, Миколаївська область, Вітовський район, с. Мішково-Погорілове, вул. Миру, 29, кімн.7
Телефон:
044 237 24 04; контакт центр: 0800 202 404 (Дзвінок по Україні безкоштовний)

Кредит Ваша Готівочка Позика за 15 хвилин

Умови

Процентна ставка 2% в день
Сума від 200 грн. - до 9000 грн.
Термін
від 1 день до 16 днів

Додаткова інформація

Щоб пройти реєстрацію, необхідно надати такі дані

номер картки будь-якого банку України (платіжні системи Visa або MasterCard); номер телефону; зареєстрована електронна пошта; мінімальний пакет документів (паспорт, ІПН).

Способи отримання позики

потрібна сума видається готівкою в одному з відділень фінансової організації (їх уже більше 200 по всій Україні); є можливість терміново взяти кредит онлайн на картку України в будь-якому населеному пункті (навіть якщо в ньому немає представництв компанії).

Як сплатити кредит

1. Переказ коштів на розрахунковий рахунок в касі банку. В особистому кабінеті клієнта є реквізити для такого способу оплати. Можна завантажити і роздрукувати рахунок, щоб надати його в касі будь-якого банку. 2. Оплата через банківський термінал (наприклад, ПриватБанку). 3. Здійснення платежу через IBOX. Для цього передбачена спеціальна функція – "Оплата платіжного доручення". 4. Зарахування потрібної суми через банківський мобільний додаток. 5. Оплата кредиту в одному з відділень МФО. Такий спосіб повернення боргу можливий лише в тому випадку, якщо позика була оформлена офлайн, а не через особистий кабінет (в іншому випадку необхідно скористатися іншими перерахованими вище способами).

Інформація про компанію Ваша Готівочка

Ваша Готівочка – мікрокредитна небанківська організація, яка допоможе вам отримати кредит на картку в режимі 24/7. Компанія надає кредит онлайн або ж через мережу своїх відділень. Ваша Готівочка працює на ринку України з 11 січня 2012 року. Перше відділення було відрито у Миколаєві.

Переваги: кредит без довідки про доходи; оформлення заявки на кредит онлайн цілодобово; рішення про видачу грошей приймається протягом 5 хвилин; надається кредит на картку з поганою кредитною історією.

Щоб взяти позику онлайн необхідно заповнити форму реєстрації й далі в Особистому кабінеті можна буде вибрати суму, термін позики та оформити кредит.

Отримати кредитні кошти можна на вказану банківську карту або заберіть з офісу "Ваша Готівочка".

Повернути гроші можна готівкою, відвідавши найближче відділення "Ваша Готівочка". Якщо кредит був отриманий онлайн, то сплатити його можна виключно через Особистий кабінет на банківські реквізити, через термінал або мобільний банкінг.