МФО

БистроЗайм

БистроЗайм – мікрофінансова організація, яка надає швидкі позики до 15 000 гривень онлайн на картку або готівкою через відділення.

Повна назва:
ТОВ "Служба миттєвого кредитування"
Головний офіс:
69037, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, буд.39-А, оф.25
Телефон контакт центра:
0 800 507 570

Кредит БистроЗайм Стандарт

Умови

Процентна ставка 2% в день
Сума від 500 грн. - до 15000 грн.
Термін
від 7 днів до 16 днів

Додаткова інформація

Вимоги до позичальника

вік від 18 років; паспорт громадянина України та ІПН (індивідуальний податковий номер); банківська картка VISA або MasterCard; мобільний телефон; електронна пошта.

Як погасити кредит

на сайті сервісу або через особистий кабінет bistrozaim; через термінали самообслуговування (Regular Pay, EasyPay) за номером кредитного договору; на розрахунковий рахунок, наприклад, через Приват24; оплата у відділенні будь-якого банку України за реквізитами компанії; готівкою у відділеннях "Нова Пошта".

Рішення на кредит

за 7 хвилин.

Перший кредит

під 0.01% річних, без обмежень по сумі позики.

Інформація про компанію БистроЗайм

БистроЗайм – сервіс швидких кредитів, який працює на ринку України з 2011 року. Компанія налічує понад 70 відділень "Бистрозайм", які відкриті в 9 українських регіонах.

Керівник: Новікова Олена Валеріївна.

Переваги: БистроЗайм видає кредити онлайн на карту або ж можна оформити кредит в одному з відділень сервісу; перший кредит під 0.01% річних; видача онлайн кредиту цілодобово; без довідки про доходи; позика за 5 хвилин через мобільний додаток сервісу; необмежена кількість пролонгацій кредиту; програма лояльності.

Щоб отримати Бистро Займ онлайн: необхідно обрати суму і термін кредитування на онлайн-калькуляторі; зареєструватися і заповнити коротку анкету; додати банківську картку, на яку будуть перераховані кошти.

Погасити БистроЗайм можна: на сайті сервісу або через особистий кабінет bistrozaim; через термінали самообслуговування (Regular Pay, EasyPay) за номером кредитного договору; на розрахунковий рахунок, наприклад, через Приват24; оплата у відділенні будь-якого банку України за реквізитами компанії; готівкою у відділеннях "Нова Пошта".

БистроЗайм пропонує для своїх клієнтів програму лояльності, промокод на повторний кредит, часто проводить акції і надає кешбеки.