Курс валют в Акордбанк

Валюта Купівля Продаж
USD 40.050 40.550
EUR 43.450 44.000
PLN 9.350 10.270
Кредит

Овердрафт на зарплатному картковому рахунку фізичної особи від Акордбанк

Параметри кредиту

Програма кредитування Овердрафт на зарплатному картковому рахунку фізичної особи
Тип Споживчий кредит
Банк Акордбанк
Валюта Гривня
Сума -
Термін
до 1 рік

Вартість кредиту

Процентна ставка 30%

Додаткова інформація

Ліміт овердрафту У разі надання поруки підприємства – роботодавця – максимальний ліміт овердрафту може бути встановлений в подвійному розмірі місячної заробітної плати (окладу). У разі відсутності поруки підприємства – роботодавця – максимальний ліміт овердрафту може бути встановлений в розмірі однієї місячної заробітної плати (одного окладу).
Забезпечення овердрафту Фінансова порука підприємства – роботодавця позичальника або керівника позичальника.
Умови погашення овердрафту та процентів Сплата процентів – щомісячно, не пізніше 5-го числа місяця, наступного за звітним; Погашення овердрафту – при кожному зарахуванні або поповненні коштів на картковий рахунок.
Відсоткова ставка за користування овердрафтом У разі перевищення клієнтом встановленого ліміту овердрафту - 60% річних у гривні.
Комісії Банку Відсутні
Вимоги до Позичальника Клієнт має бути резидентом України; Овердрафт на перелічених вище умовах відкривається тільки на платіжні картки для виплати заробітної плати, емітовані ПуАТ КБ «АКОРДБАНК». Вік позичальника - не менше 18 років. Клієнт повинен мати достатнє співвідношення офіційно підтверджених доходів та витрат для здійснення виплат по кредиту та процентів.
Джерело http://accordbank.com.ua/data/upload/publication/main/ua/859/overdraft_na_zarplatnuikartkovuirahunok.pdf
Дата оновлення 2017-02-13