Неплатоспроможний

Курс валют в Мегабанк

Валюта Купівля Продаж
USD 35.000 35.850
EUR 37.200 38.400
Кредит

Споживчий кредит "Техно" від Мегабанк

Параметри кредиту

Програма кредитування Споживчий кредит "Техно"
Тип Споживчий кредит
Банк Мегабанк
Валюта Гривня
Сума від 100000 грн. - до 400000 грн.
Термін
до 48 місяців
Спосіб погашения Ануїтет

Вартість кредиту

Процентна ставка 10%

Додаткова інформація

Кредит надається на споживчі цілі для купівлі наступних товарів сільгосптехніка (міні трактори та трактори, що мають двигун на 3 або 4 циліндри та потужністю до 50 кінських сил) за умови пред'явлення рахунку-фактури або договору на купівлю сільгосптехніки.
Умови Обов'язкове перерахування кредитних коштів на торгову організацію згідно рахунку фактури. Погашення відсотків та щомісячної комісії – щомісячно. Погашення кредиту починається з 9 місяця дії кредитного договору.
Вимоги Для фізичних осіб, які мають офіційне місце роботи або зареєстровані як ФОП, або власники фермерських господарств: документи, що підтверджують дохід за останні 12 місяців. Для фізичних осіб, які не мають офіційного місця роботи: документи, що підтверджують наявність у власності автомобіля або техніки, ринковою вартістю не менше 500 тис. грн.; або документи, що підтверджують наявність у власності нерухомого майна (квартира, будинок), ринковою вартістю не менше 500 тис. грн.; або документи на земельну ділянку/пай або договір оренди землі, площею не менше 5 га.
Джерело https://www.megabank.ua/ua/credits/consumer/techno
Дата оновлення 2020-01-22